четвер, 14 квітня 2011 00:58

"Реал" і "Шальке" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів

Мадридський "Реал" переміг лондонський "Тоттенхем" в 1 / 4 фіналу Ліги чемпіонів. Увечері 13 квітня на лондонському стадіоні іспанський клуб виграв матч з рахунком 1:0 і здобув перемогу за сумою двох зустрічей.

Гол на 50-й хвилині матчу забив Кріштіану Роналду. У попередньому матчі "Реал" обіграв "Тоттенхем" з рахунком 4:0. Таким чином, у півфіналі "Реал" зіграє з "Барселоною".

13 квітня визначився ще один півфіналіст Ліги чемпіонів. У матчі-відповіді "Шальке" з німецького Гельзенкірхена на своєму полі виграв в італійського "Інтера" з рахунком 2:1.

У складі "Шальке" голи забили Рауль (45-я хвилина матчу) і Бенедикт Хеведес (81-а хвилина). В італійців на 49-й хвилині гри відзначився Тьяго Мотта. Минулого тижня "Шальке" виграв в "Інтера" з рахунком 5:2, так що за сумою двох зустрічей німецький клуб здобув перемогу з рахунком 7:3.

У півфіналі Ліги чемпіонів "Шальке" зіграє з англійським клубом "Манчестер Юнайтед", пише Lenta.ru.

Чвертьфінал

Матчі-відповіді

Шальке 04 Німеччина - Інтер Італія - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Рауль (45), 1:1 - Т. Мотта (50), 2:1 - Хеведес (81).

Шальке 04: Нойер, Матіп, Пападопулос, Метцельдер, Утіда, Хурадо (Шмітц, 86), Баумйоханн (Дракслер, 73), Хеведес, Сарпі, Еду Гонсалвеш (Харістеас, 77), Рауль.

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Нагатомо, Раноккія, Лусіо, Майкон, Х. Дзанетті, Т. Мотта, Станкович (Пандєв, 46), Снейдер (Коутіньйо, 80), Міліто, Ето'О.

Попередження: Лусіо (30), Рауль (42), Т. Мотта (58), Пападопулос (66), Шмітц (87), Раноккія (90).

Перший матч: 5:2.

Тоттенхем Англія - Реал Іспанія - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Роналду (50).

Тоттенхем: Гомес, Чорлука, М. Доусон, Галлас, Ассу-Екотто, ван дер Варт, Бейл, Леннон (Дефо, 61), Хаддлстоун (Сандро Раньєрі, 71), Модріч (Кранчар, 83), Павлюченко.

РЕАЛ: Касільяс, Рамос (Гранеро, 57), Альбіоль, Карвалью, Арбелоа, Хедіра, Алонсо (Бензема, 75), Марсело, Озіл, Роналду (Кака, 65), Адебайор.

Попередження: Карвалью (39), Гранеро (79).

Перший матч: 0:4.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" і "Шальке" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua