середа, 13 квітня 2011 02:21

"Шахтар" удруге програв "Барселоні" і попрощався з Лігою чемпіонів

"Манчестер Юнайтед" переміг "Челсі" в 1 / 4 фіналу Ліги чемпіонів. Увечері 12 квітня "МЮ" на своєму полі виграв матч-відповідь з рахунком 2:1, а за сумою двох зустрічей здобув перемогу з рахунком 3:1. Ще одним півфіналістом Ліги чемпіонів стала "Барселона", що переграла донецький "Шахтар".

У першому таймі рахунок відкрив нападник "Манчестера" Хав'єр Ернандес. На 70-й хвилині "Челсі" залишився вдесятьох, після того як за другу жовту картку з поля був вилучений бразилець Рамірес.

На 77-й хвилині Дідьє Дрогба, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок, але через кілька хвилин Пак Чжи Сун знову вивів "Манчестер Юнайтед" вперед. До кінця зустрічі рахунок не змінився.

"Барселона", яка минулого тижня перемогла на своєму полі "Шахтар" з рахунком 5:1, добилася успіху і в матчі-відповіді. У Донецьку чемпіони Іспанії виграли з рахунком 1:0, а єдиний гол забив Ліонель Мессі.

13 квітня визначаться ще два півфіналісти Ліги чемпіонів. У матчах-відповідях "Шальке" прийме "Інтер", а "Тоттенхем" - "Реал". Минулого тижня "Шальке" виграв з рахунком 5:2, а "Реал" - з рахунком 4:0. У півфіналах "Барселона" зіграє з "Реалом" чи "Тоттенхемом", "МЮ" - з "Шальке" або "Інтером", повідомляє Lenta.ru.

Чвертьфінал

Матчі-відповіді

Шахтар Україна - Барселона Іспанія - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Мессі (43).

ШАХТАР: П'ятов, Ракицький, Іщенко, В. Шевчук, Кобін, Вілліан, Хюбшман (Фернандіньо, 75), Коста (Едуардо, 58), Жадсон, Мхітарян, Луїс Адріано (Морено, 67).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Піке (Г. Міліто, 70), Адріано, С. Кейта, Хаві (Педро, 66), Бускетс, Маскерано, Афеллай, Мессі, Вілья (Жеффрен, 75).

Попередження: Мхітарян (56), Іщенко (60), Г. Міліто (71).

Перший матч: 1:5.

Манчестер Юнайтед Англія - Челсі Англія - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Х. Ернандес (43), 1:1 - Дрогба (76), 2:1 - Пак Чжи Сун (77).

МЮ: ван дер Сар, О'Ши, Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Каррік, Гіггз, Пак Чжи Сун, Нані (Валенсія, 75), Х. Ернандес, Руні.

ЧЕЛСІ: Чех, Іванович, Алекс (Феррейра, 82), Террі, Е. Коул, Рамірес, Ессьєн, Лемпард, Малуда, Анелька (Калу, 60), Торрес (Дрогба, 46).

Попередження: О'Ши (19), Рамірес (33), Малуда (37), Террі (41), Евра (59).

13 квітня. "White Hart Lane", 21.45.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" удруге програв "Барселоні" і попрощався з Лігою чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua