неділя, 11 квітня 2010 20:20

"Зоря" перемогла "Таврію", "Закарпаття" поділило очки з "Карпатами"

24-й тур чемпіонату України завершився несподіваним результатом у Сімферополі, де "Таврія", яка рветься в єврокубки, поступилася луганській "Зорі" - 0:1. Переможний м"яч на 62-й хвилині забив Сергій Силюк.

В останні 10 хвилин матчу "Таврія" мала кілька можливостей зрівняти рахунок, але воротар гостей Богдан Шуст зумів зберегти свої ворота в недоторканості.

"Зоря" набрала 20 очок і піднялася на порівняно безпечне 14-е місце.

Львівські "Карпати" в гостях не змогли втримати перемогу у матчі з ужгородським "Закарпаттям". У підсумку бойова нічия - 1:1.

Львівський бразилець Батиста відкрив рахунок у першому таймі, відгукнувшись на передачу Михайла Кополовця. Справа йшла до перемоги "Карпат". Але вже в компенсований час ужгородці вирвали нічию завдяки голу Владислава Микуляка.

Таким чином, "Карпати" втратили шанс вийти на четверте місце в турнірній таблиці. Зараз у львів"ян 42 очки і п"ята позиція. На один пункт більше у дніпропетровського "Дніпра".

Чемпіонат України

24-й тур

"Таврія" - "Зоря" - 0:1 (0:0)

Голи: 0:1 - Силюк (62)

"Закарпаття" - "Карпати" - 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Батіста (28), 1:1 - Микуляк (90+2).

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" перемогла "Таврію", "Закарпаття" поділило очки з "Карпатами"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua