неділя, 11 квітня 2010 16:37

Донецький "Металург" забив "Іллічівцю" чотири м"ячі

24-й тур чемпіонату України продовжився в Маріуполі, де місцевий "Іллічівець" за всіма статтями поступився донецькому "Металургу" - 0:4.

Гості святкували перемогу в обох таймах. У першій 45-хвилинці "металурги" повели в рахунку після того, як Димитров чітко реалізував пенальті, призначений за гру рукою у виконанні Паулаускаса.

У другому таймі м"ячі влітали в сітку "іллічів" вже з гри. Танаса, Мхітарян і знову Димитров по черзі розписалися у воротах Романенка.

Чемпіонат України

24-й тур

"Іллічівець" - "Металург" Д - 0:4 (0:1)

Голи: 0:1 - Димитров (41, з пенальті), 0:2 - Танаса (69), 0:3 - Мхітарян (82), 0:4 - Димитров (84)

"Іллічівець": Романенко, Самусіовас, Мельник (Ярошенко, 46), Савін, Яценко, Паулаускас (Кашевський, 53), Микицей, Пуканич, Тищенко, Кривошеєнко, Касян (Габедава, 70)

"Металург" Д: Дишленкович, Маріо Сержіо, Прийма, Воловик, Вільям, Димитров (Дашян, 85), Янков, Годін, Соарес (Кінгслі, 46), Мхітарян, Мгуні (Танаса, 46)

Попередження: Микицей (33)

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Донецький "Металург" забив "Іллічівцю" чотири м"ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua