неділя, 28 березня 2010 13:54

"Тренер сказав, що у нас дуже жахлива гра" - нападник збірної України

У суботу, 27 березня, юніорська збірна України (U-18) обіграла австралійських однолітків на "домашньому" чемпіонаті світу з хокею (Дивізіон ІІ, група Б). Підопічні Олександра Годинюка закинули супернику три шайби.

Після гри нападник українців Артур Пономаренко прокоментував результат матчу.

"Австралійці здивували. Вони продемонстрували хорошу, зіграну гру.

У перервах між періодами тренер сказав, що у нас дуже жахлива гра. Ми діяли індивідуально і забули про командні дії.

Вказівок берегти сили в матчі з австралійцями не було. Навпаки тренери говорили, щоб ми викладалися по максимуму.

Ніяких сюрпризів для словенців ми не готуємо. Зіграємо у свою гру, покажемо на льоду все, що вміємо, будемо максимально слухатися тренера.

Для словенців – ми головний конкурент у боротьбі за перемогу на турнірі. Не думаю, що вони будуть розслабленими. Швидше навпаки, налаштують на матч з нами максимально."

Нагадаємо, сьогодні о 19:00 українці і словенці розіграють путівку на підвищення у класі. Матч пройде у броварському "Терміналі". Перший національний покаже гру у запису о 21:40.