субота, 19 вересня 2009 15:27

"Сокіл" взяв реванш у гостей з Риги

Після першої поразки 17 вересня від "Динамо-Юніорс" 2:3, один з претендентів на перемогу в Екстралізі-2009/10 київський "Сокіл" узяв реванш у рижан з рахунком 2:1

Кияни сильно почали перший період, прагнучи довести, що програш в першому матчі випадковість. Вже на 2-ій хвилині Віталій Литвиненко забив гол, після передачі Олександра Матвійчука. На 12-ій хвилині кияни зусиллями Роми Сальникова довели перевагу в більшості до 2:0, і здавалося легко доведуть гру до переможного результату, але в другому періоді, як і в першому матчі, латиші стали іншою командою. Гості постійно примушували киян порушувати правила, і їх перевага переросла в гол 1:2 - Індрашис реалізував більшість.

Третій період пройшов в обопільних атаках, але рахунок на табло так і не змінився - 2:1 перемога киян.

Сокіл (Київ) - Динамо-Юніорс (Рига) 2:1(2:0,0:1,0:0)

М. Бровари, каток "Термінал", 500 глядачів

Головний суддя: Василь Биковський

Лінійний суддя 1: Олександр Говорун

Лінійний суддя 2: Максим Колесніченко

Голи: Віталій Литвиненко (Олександр Матвійчук) 1:21 (1:0), Роман Сальников (більшість) (Олександр Побєдоносцев, Дмитро Цируль) 11:15 (2:0), Мікс Індрашис (більшість) (Річард Бірзіньш, Юріс Упітіс) 23:41 (2:1)

Кидки:28-24

Штраф: 30-16

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" взяв реванш у гостей з Риги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua