субота, 13 березня 2010 10:45

"Сокіл" пропустив шість шайб у першому матчі півфіналу

У перших матчах білоруської хокейної Екстраліги "Сокіл" "начисто" програв мінській "Юності" - 1:6, а "Шахтар" "розніс" "Гомель" - 7:0.

Якби "Сокіл" виграв в Мінську в переможця регулярного чемпіонату "Юності" це було б сенсацією. Але все ж, уболівальники київської команди сподівалися, що їхні кумири зможуть хоча б нав"язати боротьбу суперникові. Але цього, на жаль, не відбулося.

Отримавши в першому періоді 3 шайби у свої ворота, кияни завдяки голу Романа Сальникова в більшості змогли на них відповісти своєю. Але більше шайб у цьому поєдинку гості не закидали. А ось "Юність" не зупинялася. Дві шайби у другому періоді і одна в третьому принесли мінчанам загальну перемогу - 6:1.

В іншому півфінальному матчі солігорський "Шахтар" приймав ХК "Гомель". І тут перемога господарів була ще більш відчутною - 7:0. Таким чином "Юність" та "Шахтар" повели в півфінальних серіях, які, нагадаємо, триватимуть до 3 перемог однієї з команд.

Сьогодні в Мінську і в Солігорську відбудуться другі матчі серії. А 16 березня треті півфінальні поєдинки пройдуть у броварському "Терміналі" і в Гомелі.

Хокей.

Екстраліга

Півфінал.

Перші матчі

"Юність" - "Сокіл" - 6:1 (3:1, 2:0, 1:0).

У серії - 1:0

Голи: Захаров, 4, Курилін, 7, Дудик, 12, Яновський, 21, 23, Слиш, 42, - Сальников, 16

"Шахтар" - ХК "Гомель" - 7:0 (2:0, 3:0, 2:0).

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" пропустив шість шайб у першому матчі півфіналу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua