середа, 03 березня 2010 08:49

"Сокіл" зрівняв рахунок в серії плей-офф білоруської Екстраліги

Усі другі ігри чвертьфінальної серії в білоруській хокейній Екстралізі завершилися перемогами господарів.

У Броварах "Сокіл" приймав "Хімволокно". Рахунок у матчі відкрив "Сокіл" - на 11 хвилині відзначився Ігор Слюсар з передачі Романа Сальникова. Але ще до перерви гості відновили статус-кво.

Другий період, незважаючи на велику перевагу "Сокола" (22:8 за кидками) закінчився без голів.

Все мало вирішитися в останній двадцятихвилинці. Так і сталося. Кияни знову виходять вперед - вже на 40 секунді періоду. Тепер Сальников до результативної передачі записує і гол, але менше ніж через 5 хвилин гості відновлюють паритет. Але і він протримався недовго.

Адже на 10 хвилині Дмитро Німенко на всі 100 скористався передачею Юрія Гунька і переправив шайбу у ворота, принісши, як виявилося пізніше, перемогу "Соколу". Після цієї шайби "Хімволокно" активно намагалося відігратися, але цього разу українські хокеїсти чітко відіграли в захисті і вже не дали гостям можливості закинути шайбу.

Таким чином "Сокіл" зрівнює рахунок у серії - 1:1 і їде до Могильова, де 5 березня відбудеться черговий матч чвертьфінальної серії.

В інших матчах, як уже повідомлялося перемогли також гості, хоча набагато впевненіше, ніж це зробив "Сокіл", і повели в такий спосіб у своїх серіях 2:0. Тепер, як і "Сокіл", 5 березня переможці наступні ігри проведуть на ковзанках програвших суперників.

Хокей.

Екстраліга.

Чвертьфінали.

Другі матчі

"Сокіл" - "Хімволокно" - 3:1 (1:1,0:0, 2:1).

Рахунок у серії - 1:1

Голи: Слюсар (Сальников, Побєдоносцев), 11, Сальников (Побєдоносцев, Литвиненко), 41, Німенко (Гунько, Аверкін), 50 - Блох (Куцевич, Самохвалов), 16, Томілін (Царегородов, Сахаров), 45.

"Гомель" - "Керамін" - 4:1 (2:1, 1:0, 1:0). Рахунок у серії - 2:0

"Юність" - "Вітебськ" - 3:0 (1:0, 0:0, 2:0). Рахунок у серії - 2:0

"Шахтар" - "Неман" - 3:0 (2:0, 1:0, 0:0). Рахунок у серії - 2:0

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" зрівняв рахунок в серії плей-офф білоруської Екстраліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua