вівторок, 23 лютого 2010 12:09

"Сокіл" поступився "Металургові" в овертаймі

У передостанньому матчі регулярного чемпіонату хокеїсти "Сокола" в овертаймі поступилися "Металургові", який б"ється за місце в плей-офф

До звітного матчу "Сокіл" випереджав "сталеварів" на 31 пункт, проте така пристойна очкова перевага зовсім не гарантувала киянам легкого життя в 75-тисячному Жлобині. По-перше, господарі ведуть відчайдушну боротьбу за місце в кубковій "вісімці".

А, по-друге, кияни проводили третій виїзний поєдинок поспіль, що явно не додавало потужності українським виконавцям. Плюс через чергового дисциплінарного "червонця" пропускав зустріч атакуючий захисник Сергій Климентьєв, а в ході матчу пошкодження плеча викосило з обойми найкращого гравця січня - Романа Малова. Очевидно, російському легіонерові киян доведеться пропустити наступний поєдинок в Бобруйську...

Що ж до жлобинського матчу, то його початок залишився за господарями, які діяли агресивно і заслужено створили момент для взяття воріт, - 1:0. В епізоді з другою шайбою у ворота Ігоря Карпенка гості самі допомогли відзначитися "Металургові" - 2:0.

Благо Віталій Литвиненко в зв"язці з Вадимом Аверкіним швидко скоротили розрив в рахунку, а в дебюті третього періоду білоруси відверто порушили правила на тому ж Литвиненку, після чого Аверкін майстерно реалізував штрафний кидок - 2:2. Нічия в основний час стала закономірним результатом зустрічі, а додатковий бал у нагороду за завзятість дістався в овертаймі "Металургові" - 3:2.

Завершальний матч першого етапу (регулярного чемпіонату ОЧБ) дружина Олександра Сеуканда проведе 24 лютого в Бобруйську проти "Шинніка", кольори якого захищає українець Олександр Бобкін.

"Металург" (Жлобин, Білорусія) -- "Сокіл" (Київ, Україна) - 3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0).

Шайби: 12:35 П. Волчек (Савієлс, Валуй) (1:0), 25:51 Романенко (2:0), 29:11 Аверкін (Литвиненко) (2:1), 41:20 Аверкін (2:2 - штрафний кидок), 62:44 Блінов (Леонтьєв, Осипов) (3:2).

"Сокіл": 1. Карпенко; 43. Ден. Ісаєнко - 45. Побєдоносцев, 6. Срюбко (4) - 34. В. Алексюк, 2. Гунько (к) (2) - 24. Ладигін (2); 36. Д"яченко - 33. Малов - 37. Сальников (4), 35. Литвиненко - 25. Аверкін - 18. Матвійчук, 21. Німенко - 19. С. Черненко - 39. Слюсар, 50.Яковенко.

Кидки: 35 (11+12+11+1) - 27 (7+14+6+0).

Штраф: 6 - 12.

Найкращі: Буйко, Калачьов - Литвиненко.