середа, 23 грудня 2009 10:20

"Сокіл" із "сухим" рахунком переміг аутсайдера (ВІДЕО)

Київський "Сокіл" в домашньому поєдинку обіграв аутсайдера Відкритого чемпіонату Білорусі команду "Хімік-СКА" з рахунком 3:0.

Першу шайбу забив Малов на сьомій хвилині. Такий рахунок залишався аж до кінця третього періоду, поки Олецький за 4 хвилини до фінальної сирени не збільшив перевагу киян. Гості кинулися відіграватися і пропустили ще одну шайбу: за 8 секунд до кінця зустрічі відзначився Пастух.

У таблиці ВЧБ "Сокіл" йде на третьому місці. У активі киян 72 очки після 33 ігор. Попереду - "Юність-Мінськ (85 очок, 35 ігор) " і "Шахтар" Сл (75 очок, 35 ігор). Наступна гра киян відбудеться в четвер, 24 грудня, проти ХК "Вітебськ".

"Сокіл" Київ -- "Хімік-СКА" Новополоцьк -- 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 6:24 Малов (Срюбко, Цируль, 1:0 - біл.), 55:41 Олецький (Ладигін, Литвиненко, 2:0 - біл.), 59:52 Пастух (Черненко, Гунько, 3:0 - біл.)

Кидки: 33 (10+14+9) - 13 (3+5+5)

Найкращі: Сальников, Карпенко - Трус

За матеріалами Сегодня, ХК "Сокіл"

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" із "сухим" рахунком переміг аутсайдера (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua