субота, 23 жовтня 2010 10:31

"Оболонь" видряпала перемогу у "Таврії" в компенсований час

У стартовому матчі 14-го туру Прем'єр-ліги "Оболонь" вдома у компенсований час вирвала перемогу у "Таврії" - 2:1.

Перший тайм запам'ятався лише не зарахованим голом Павла Худзіка (швидше за все, положення поза грою у господарів при взятті воріт не було).

Друга половина вийшла цікавішою. Спочатку свій 9-й гол у сезоні забив найкращий бомбардир чемпіонату Лакі Ідахор, скориставшись гарною передачею Любеновича.

Але "Оболонь" не здалася і кінцівці не тільки зрівняла рахунок, але і вирвала перемогу. Спочатку Кучеренко зрівняв рахунок з пенальті за фол на Мандзюку, а на 4-й компенсованій хвилині Павло Худзік прекрасним ударом метрів з 25-ти переграв Стойка.

Вольова перемога "Оболоні", а "Таврія" програє перший матч у Прем'єр-лізі під керівництвом Петрова.

Прем'єр-ліга.

14-й тур

"Оболонь" - "Таврія" - 2:1 (0:0)

Голи: Кучеренко (85, пен.), Худзік (90 4) - Ідахор (61)

Оболонь: Рибка, Лозинський, Кучеренко, Сапай, Худзік, Пластун, Кутас, Панас (Заречнюк, 72), Лупашко (Мірошниченко, 69), Котенко (Бондаренко, 65), Мандзюк

"Таврія": Стойко, Гуменюк, Джурічіч, Леандро, Донець, Корнєв, Голайдо, Любеновіч, Шиндер (Коробка, 24), Гігіадзе (Маркович, 58), Ідахор (Ковпак, 84)

Вилучення: Остапенко (90+5) - Гуменюк (90+3)
За матеріалами Турнир
Зараз ви читаєте новину «"Оболонь" видряпала перемогу у "Таврії" в компенсований час». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua