понеділок, 04 жовтня 2010 10:04

"Шахтар" відірвався від "Динамо" на п"ять очок. Результати 12 туру УПЛ

Чинний чемпіон України донецький "Шахтар" зміцнив лідируючі позиції в поточній першості країни після домашньої перемоги над київським "Динамо" - 2:0. Обидва м"ячі побували у воротах гостей після перерви. На 63-й хвилині Луїс Адріано після рикошету відкрив рахунок, а вже в компенсований арбітром час Алекс Тейшейра встановив підсумковий результат на табло.

На матч у Донецьк кияни прибули в день гри під керівництвом в.о. головного тренера Олега Лужного і, зібравши волю в кулак, зуміли дати бій набрала хід команді господарів. Проте на даний момент сили суперників занадто не рівні, і "Шахтар" довів це в очному поєдинку. Утім, забити на "Донбас Арені" могли і кияни, але Андрію Ярмоленку та Олегу Гусєву не вистачило майстерності, щоб переграти кіпера донеччан Андрія Пятова.

Радість перемоги гірників затьмарила травма Дугласа Кости, який потягнув м"яз стегна і незадовго до перерви попросив заміну.

Таким чином, за підсумками 12 турів "Шахтар" набрав 31 очко і впевнено займає першу позицію. Другим залишається "Динамо" (26), слідом за яким розташовується нова команда Хуанде Рамоса дніпропетровський "Дніпро" (23). Харківський "Металіст" (22), який за рахунок точного удару Дениса Олійника обіграв у неділю у Львові місцеві "Карпати" (1:0), поки перемістився на четвертий рядок у таблиці.

"Севастополь" по ходу домашньої зустрічі з криворізьким "Кривбасом" пропустив швидкий гол, потім вийшов вперед, але все-таки переваги не втримав - 2:2.

Чемпіонат України, Прем"єр-ліга, 12 тур

Металург З - Дніпро - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - В. Мандзюк (38), 0:2 - Гоменюк (84), 0:3 - С. Кравченко (87).

Іллічівець - Оболонь - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Пуканич (76).

Зоря - Ворскла - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Безус (71), 1:1 - Фомін (90).

Арсенал - Металург Д - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Старгородський (17), 1:1 - Шина (67), 2:1 - Шацьких (75), 3:1 - Міколюнас (87).

Волинь - Таврія - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Бутко (32), 1:1 - Ідахор (62), 1:2 - Ідахор (64), 2:2 - Гошкодеря (86).

ПФК Севастополь - Кривбас - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Варанков (3), 1:1 - Левандовскі (17), 2:1 - Зборівський (66), 2:2 - Варанков (85).

Карпати - Металіст - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Олійник (73).

Шахтар - Динамо Київ - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Луїс Адріано (64), 2:0 - Алекс Тейшейра (90).

ШАХТАР: Пятов, Рац, Срна, Кучер, Ракицький, Жадсон (Едуардо, 60), Вілліан (Віценець, 90), Степаненко, Мхітарян, Коста (Алекс Тейшейра, 45), Луїс Адріано.

ДИНАМО: Бойко, Бетао, Ель-Каддурі, Михалик, Вукоєвич, Юссуф, Єрьоменко, Гусєв (Мілевський, 57), Шевченко, Зозуля, Ярмоленко (Гільєрме, 85).

Попередження: Єрьоменко (26), Зозуля (29), Срна (56), Вукоєвич (56), Шевченко (60), Ель-Каддурі (73), Ракицький (79), Рац (90).

Вилучення: Ель-Каддурі (89).