Четвер, 19 серпня 2010 09:52

"Металіст" подав апеляцію

"Металіст" подав апеляцію

ФК "Металіст" вимагає скасувати рішення Контрольно-дисциплінарного комітету (КДК) Федерації футболу України про визнання договірним матч з командою "Карпати" (Львів), який відбувся в рамках Чемпіонату України 19 квітня 2008 року. Скаргу до Апеляційного комітету ФФУ було складено за участю зовнішнього юридичного консультанта - юридичної фірми Magisters (Київ).

"ФК "Металіст" вважає, що рішення винесено КДК ФФУ з численними порушеннями матеріальних та процесуальних норм статутних та регламентних документів ФФУ, УЄФА та ФІФА, в тому числі з грубими порушеннями Дисциплінарних Правил ФФУ (як в редакції 2007 року, так і в редакції 2009 року), законодавства України тощо", - зазначено в апеляційній скарзі.

"На даний момент, - йдеться у скарзі, - ФК "Металіст" отримав лише резолютивну частину Рішення КДК ФФУ. Листом від 17 серпня 2010 року ФК "Металіст" вимагає від КДК ФФУ надання мотивувальної частини Рішення. Відповідно, подальші доводи ФК "Металіст" щодо оскарження Рішення, докази, документи та інші матеріали, що зазначені у Статті 87 Дисциплінарних правил ФФУ, а також інші можливі доповнення та уточнення до цієї скарги будуть подані до Апеляційному комітету після отримання мотивувальної частини Рішення".

Відповідно, на підставі статей 61, 78, 81, 89 Дисциплінарних правил ФФУ, ФК "Металіст" вимагає "скасувати Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України від 2-9 серпня 2010 року у справі про висновки Комітету ФФУ з етики і чесної гри щодо порушень принципів "Fair Play" до та під час проведення матчу 26-го туру сезону 2007/2008 рр. 17 чемпіонату України з футболу між командами ФК "Металіст" Харків – ФК "Карпати" Львів, що відбувся 19 квітня 2008 року".

Нагадаємо, нещодавно з "Металіста" і "Карпат" зняли по дев'ять очок.

Прес-служба ФК "Металіст"

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" подав апеляцію ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 973
Голосування Скільки часу Олексій Михайличенко протримається на посаді головного тренера київського "Динамо"?
  • 1) до зими
  • 2) до літа
  • 3) два роки
  • 4) повністю відпрацює трирічний контракт
Переглянути
Погода