субота, 04 грудня 2010 12:26

"Лаціо" розібрався з "Інтером"

Римський "Лаціо" на своєму полі здобув перемогу над діючим чемпіоном Італії з футболу "Інтером".

Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь столичного клубу. Голи у складі "Лаціо" на свій рахунок записали Джузеппе Б'ява (29-а хвилина), Мауро Сарате (52) і Ернанес (89). У гостей м'яч на 74-й хвилині матчу забив Горан Пандєв.

Завдяки цій перемозі "Лаціо" набрав 30 очок в чемпіонаті, зрівнявшись за цим показником з лідером "Міланом". "Россонері" свій матч 15-го туру зіграють у суботу. Суперником буде "Брешія".

Чинний чемпіон "Інтер" після цієї поразки залишився на п'ятому місці в турнірній таблиці.

Лаціо - Інтер - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Б'ява (27), 2:0 - Сарате (52), 2:1 - Пандєв (74), 3:1 - Ернанес (89).

Зараз ви читаєте новину «"Лаціо" розібрався з "Інтером"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua