четвер, 16 грудня 2010 09:29

"Інтер" вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

Міланський "Інтер"став другим фіналістом клубного чемпіонату світу з футболу, що проходить в ОАЕ, повідомляється на офіційному сайті турніру.

15 грудня в півфінальному матчі "Інтер" обіграв південнокорейський "Соннам" з рахунком 3:0. На третій хвилині рахунок відкрив Деян Станкович, на 32-й хвилині гол забив Хав'єр Дзанетті, а на 73-й - Дієго Міліто.

У фіналі клубного чемпіонату світу "Інтер", який став у травні 2010 року переможцем Ліги чемпіонів УЄФА, зустрінеться з "Мазембе" з Демократичної республіки Конго.

У півфіналі "Мазембе" обіграв бразильський "Інтернасьонал". Фінал клубного чемпіонату світу пройде 18 грудня.

Чемпіонат світу серед клубів

Абу-Дабі (ОАЕ)

1 / 2 фіналу

14 грудня

Мазембе ДР Конго - Інтернасьонал Бразилія - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Кабанга (53), 2:0 - Калюітука (85).

15 грудня

Соннам Ільва Чунма Південна Корея - Інтер Італія - 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 - Станкович (3), 0:2 - Дзанетті (32), 0:3 - Міліто (73).

Матч за 5-е місце

15 грудня

Пачука Мексика - Аль-Вахда ОАЕ - 2:2 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, по пен. 4:2)

Голи: 0:1 - Матар (44), 0:2 - Ель-Хаммаді (77), 1:2 - Цвітаніч (82), 2:2 - Цвітаніч (89).

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" вийшов у фінал клубного чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua