неділя, 20 грудня 2009 10:31

"Барселона" стала чемпіоном світу (ВІДЕО)

Іспанський футбольний клуб "Барселона" в суботу обіграв аргентинський "Естудіантес" у фіналі клубного чемпіонату світу з футболу з рахунком 2:1, передає AgenceFrance-Рresse.

Основний час матчу, який відбувся в Абу-Дабі, закінчився з рахунком 1:1 - перший гол забив аргентинець Мауро Боселлі на 37-ій хвилині, проте потім Педро Родрігес на 89-й рахунок зрівняв. У додатковий час на 110-ій хвилині переможний гол забив Ліонель Мессі.

Це вже шостий трофей каталонців у 2009 році - раніше вони виграли чемпіонат Іспанії і Лігу чемпіонів, а також стали володарями іспанського Кубка і Суперкубка і Суперкубка Європи.

На третьому місці - "Похан Стілерс" з Південної Кореї, який виграв у мексиканського "Атланті" 4:3 по пенальті.

Клубний чемпіонат світу проводиться в шостий раз. У попередні роки турнір вигравали англійський "Манчестер Юнайтед", італійський "Мілан" і три бразильські клуби.

Чемпіонат світу серед клубів-2009

Абу-Дабі (ОАЕ)

19 грудня

Фінал

Естудіантес Аргентина - Барселона Іспанія - 1:2 дод.час (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Боселлі (37), 1:1 - Педро (89), 1:2 - Мессі (111)

ЕСТУДІАНТЕС: Альбіль, Десабато, Келлай, Перес (Нуньєс, 79), К.Родрігес, Верон, Діас, Ре (Рохо, 90+1), Боселлі, Брана, Бенітес (Санчес, 76).

БАРСЕЛОНА: В.Вальдес, Д.Алвес, Піке, Пуйоль, Абідаль, С.Кейта (Педро, 46), Бускетс (Яя Туре, 79), Хаві, Мессі, Анрі (Джеффрен, 83), Ібрагімович.

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" стала чемпіоном світу (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua