вівторок, 10 липня 2007 22:48

"Динамо" стало володарем Суперкубка України

В Одесі відбувся четвертий в історії поєдинок Суперкубка України з футболу, у якому зустрілись незмінні учасники – київське "Динамо" і донецький "Шахтар". До цього моменту двічі Суперкубок вигравали представники столиці, одного разу гірники.

Перший тайм поточної зустрічі закінчився перемогою "Динамо" - 2:1. На гол Гладкого, дублем відповів Михалик.

Після перерви пройшло десять хвилин, як Ткаченко змусив вдруге виймати голкіпера "Динамо" Рибку м"яч із сітки власних воріт. Більше забитих голів у основний час глядачі не побачили.

У серії післяматчевих пенальті кращими виявились кияни – 4:2. Рибка відбив удар Брандао, а Жадсон потрапив в штангу. У складі "Динамо" свій удар з 11-метрової позначки не реалізував Алієв. Вирішальний пенальті забив молодий Морозюк.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" стало володарем Суперкубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua