неділя, 13 грудня 2009 18:07

"Динамо" насилу дотисло "Таврію" (ВІДЕО)

Київське "Динамо" здобуло виїздну перемогу над сімферопольською "Таврією" з рахунком 3:2.

Перший гол у матчі було забито вже на 8-ій хвилині, відзначився Мілевський. За 20 хвилин Шевченко подвоїв рахунок. В кінці першого тайму нападник "Таврії" Гігіадзе відіграв один м"яч.

У другому таймі "Таврії" вдалося зрівняти рахунок. На 66-й хвилині гол забив екс-динамівець Ідахор. Проте господарям поля не вдалося втримати нічию. На 83-й хвилині після передачі Шевченка м"яч у пусті ворота відправив Кравець, здобувши перемогу для "Динамо".

"Таврія" - "Динамо" 2:3 (1:2)

Голи: Гігіадзе (43), Ідахор (66) - Мілевський (8), Шевченко (29), Кравець (83)

"Таврія": Деонас, Джурічич, Монахов, Маркович, Корнєв, Луценко, Галюза, Любенович, Голайдо, Гігіадзе (Платон 65), Ідахор (Фещук 86)

"Динамо": Шовковський, Єрьоменко, Юссуф, Алмейда, Маграо, Вукоєвич, Михалик (Гіоане 31), Гусєв (Кравець 80), Ярмоленко (Несмачний 87), Шевченко, Мілевський

Попередження: Корнєв (28), Любенович (50), Платон (81) - Єрьоменко (36), Алмейда (54), Шевченко (90+1)