неділя, 13 грудня 2009 16:13

Донецький "Металург" здобув перемогу над "Карпатами"

Донецький "Металург" вдома з мінімальним рахунком здобув перемогу над львівськими "Карпатами".

Єдиний гол у зустрічі був забитий на 28-й хвилині після виконання штрафного удару. У штрафному майданчику львів"ян спритнішим за всіх виявився Чечер.

В іншому матчі запорізький "Металург" обіграв на виїзді криворізький "Кривбас" з рахунком 3:1.

Рахунок було відкрито на 10-й хвилині матчу. Відзначився півзахисник "Металурга" Аржанов. Згодом "Кривбас" забив гол у відповідь, і на перерву команди пішли за рівного рахунку.

У другому таймі ініціативу захотили запоріжці. Як наслідок, на 75-й хвилині Аржанов забив другий м"яч, а остаточний рахунок встановив нападник "Металурга" Модебадзе - 3:1.

"Металург" Д – "Карпати" – 1:0 (1:0)

Голи: Чечер (28)

"Металург" Д: Шуст, Маріу Сержиу, Чечер, Коротецький, Шина, Прийма, Лазіч, Дімітров (Аракелян, 90), Мхітарян, Кінґслі (Шищенко, 86), Мґуні (Танаса, 66)

"Карпати": Мартищук, Ощипко, Федецький, Тубіч, Петрівський, Мілошевіч, Ґурулі (Кополовець, 64), Кожанов (Батіста, 78), Худоб"як, Голодюк (Ткачук, 55), Кузнєцов

Попередження: Шищенко (90+1) – Петрівський (42)

Вилучення: Петрівський (85, друга жовта)

"Кривбас" - "Металург" З - 1:3 (1:1)

Голи: Бартулович (37) - Аржанов (10), (75), Модебадзе (86)

"Кривбас": Хіді, Сердюк, Допілка, Жданов (Кобахідзе, 82), Аголлі, Бюлюкбаші (Свиридов, 66), Булку, Бартулович, Івашкевічус, Штурко, Каракевич (Мелащенко, 67)

"Металург" З: Коваль, Кривцов, Тейку, Невмивака, Польовий, Тігорєв, Степаненко, Аржанов, Каськов (Модебадзе, 73), Опанасенко, Алозіє

Попередження: Штурко (45), Каракевич (58) - Невмивака (35), Аржанов (44)

Gazeta.ua
Зараз ви читаєте новину «Донецький "Металург" здобув перемогу над "Карпатами"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua