субота, 12 грудня 2009 17:58

"Дніпро" не зміг врятувати гру в Харкові

Центральний матч туру, в якому брали участь "Металіст" та "Дніпро" завершився з рахунком 3:2 на користь харків"ян.

Команди зіграли два абсолютно різні тайми. У першому з них домінували господарі поля харківський "Металіст". Рахунок відкрив на 22-й хвилині Джексон Коельйо. Трохи згодом він же подвоїв його, вдало реалізувавший11-метровий удар. А наприкінці тайму у воротах дніпропетровців розписався Рикун.

Другий тайм проходив під диктовку "Дніпра". Вже на 47-й хвилині Селзньов забив перший гол. За 10 хвилин інтригу матчу повернув Калиниченко. Проте на більше дніпропетровців не вистачило - 3:2.

"Металіст" - "Дніпро" - 3:2 (3:0)

Голи: Джексон 22, 34 (пен.), Рикун 40 - Селезньов 47, Калиниченко 58

"Металіст": Горяїнов, Обрадович, Майдана, Папа Гуйє, Бордіян, Валяєв (Слюсар 44), Шелаєв, Едмар, Рикун (Пшеничних 71), Олійник, Джексон (Девіч 83)

"Дніпро": Лаштувка, Гоменюк (Самодін 77), Селезньов, Чеберячко, Феррейра, Денисов, Голек, Калініченко, Назаренко (Коноплянка 46, Шахов 85), Ротань, Лисицький

Попередження: Шелаєв 73 - Селезньов 39, Денисов 88

Вилучення: Шелаєв 89