вівторок, 27 травня 2008 12:32

"Детройт" зрівняв рахунок у серії з "Бостоном"

У Національній баскетбольній асоціації відбувся четвертий матч півфінальної серії плей-офф між "Детройтом" і "Бостоном". Гра, яка проходила в Детройті, завершилася перемогою господарів майданчика з рахунком 94:75. Після цього рахунок у серії став рівним (2-2), а наступний матч пройде в Бостоні.

Матч з перших хвилин проходив з невеликою перевагою "Детройта", який не дозволяв суперникові навіть зрівняти рахунок. Ключовий момент зустрічі відбувся в завершальній 12-хвилинці, коли "Бостону" вдалося скоротити відставання до п"яти очок (73:78), але потім господарі зробили ривок з рахунком 16:2, знявши всі питання про переможця.

Лента.ru

Зараз ви читаєте новину «"Детройт" зрівняв рахунок у серії з "Бостоном"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua