середа, 11 липня 2018 22:52

Показали перші голи в матчі Хорватія-Англія

Англія та Хорватія обмінялися голами у першому таймі. Фото: Twitter

В інтренеті з'явились записи голів у першому таймі матчу Англія-Хорватія у півфінальному поєдинку Кубка світу-2018.

Збірна Англії забила гол на 5-ій хвилині.

Хорвати неакуратно зіграли проти Делле Аллі поблизу свого штрафного, і арбітр призначив штрафний удар. Біля м'яча були Янг і Трипп'єр. Він пробив над стінкою під саму перекладину.

Зрівняли рахунок хорвати по перерві. Шиме Врсалько навісив з флангу, і Перішич випередив одразу двох захисників та пробив ногою.

У півфінальному поєдинку Кубка світу-2018 збірна Хорватії поміряється силами з Англією. Матч пройде на стадіоні "Лужники" в Москві. Початок - о 21:00. На грі працюватимуть арбітри із Туреччини на чолі з Джюнейтом Чакиром, йому допомагатимуть Бахаттін Дуран та Тарік Онгун. Резервний суддя - Бьорн Куйперс з Нідерландів. Відеоповтори VAR: Данні Маккелі (Нідерланди), перший асистент: Бастіан Данкерт (Німеччина), другий асистент: Карлос Астрос (Чилі), третій асистент: Фелікс Цвайєр (Німеччина). Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Зараз ви читаєте новину «Показали перші голи в матчі Хорватія-Англія». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua