середа, 06 січня 2021 23:54

Чому "Ювентус" переміг "Мілан"

Команда Андреа Пірло здобула важливу перемогу. Фото: REUTERS

У центральному матчі 16-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" в гостях переміг "Мілан" - 3:1. Що потрібно знати про гру?

Команди мали кадрові проблеми. Обидва наставники не могли розраховувати на частину провідних гравців через травми, дискваліфікації та коронавірус. Більше постраждав "Мілан", який фактично залишився без лави запасних.

Два різних тайми. Перша половина гри пройшла в обопільних атаках. Кожна із команд не хотіла відсиджуватися в обороні та намагалася атакувати. В другому таймі "Мілану" вже не вистачило сил. Коротка лава запасних дала про себе знати.

Кріштіану Роналду провів слабкий матч

Кріштіану Роналду провів слабкий матч. Зірковий португалець був інертний протягом всієї гри. За весь матч Роналду віддав тільки один гострий пас.

"Ювентус" закономірно переміг. "Мілан" витратив багато сил у першому таймі, високо пресингуючи суперника. Отримані дивіденди вдалося реалізувати тільки в один гол. У другому таймі "Ювентус" завдяки досвіду та довшій лавці запасних зміг здобути перемогу.

Після 16-го туру Серії А "Мілан", який програв у чемпіонаті вперше за 28 матчів, з 8 березня, продовжує лідирувати в турнірній таблиці, маючи 37 очок. Головний переслідувач, "Інтер", поступився "Сампдорії". "Ювентус" піднявся на 4 місце із 30 очками.

Зараз ви читаєте новину «Чому "Ювентус" переміг "Мілан"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua