середа, 13 серпня 2008 08:35

Плавання. Двохсотметрівку комплексом виграла австралійка

Австралійська плавчиня Стафані Райс завоювала золоту медаль Ігор-2008 на дистанції 200 метрів комплексним плаванням. Райс виграла заплив, встановивши новий світовий рекорд (2 хвилини, 08,45 секунди). Друге місце зайняла спортсменка із Зімбабве Кірсті Ковентрі, а бронза дісталася американці Наталі Коглін.

По ходу запливу довгий час лідирувала Ковентрі, але на останніх метрах дистанції Райс вдалося випередити африканську плавчиню. Австралійка поліпшила світовий рекорд, який належав їй же, на 47 сотих секунди.

Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Плавання. Двохсотметрівку комплексом виграла австралійка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua