
Збірна України славно відпочила після перемоги над Литвою в першому матчі під керівництвом Маркевича (4:0, по дублю зробили Алієв і Шевченко). Як і обіцяв, тренер вивіз команду на риболовлю на ставок поряд з базою в селищі Високе під Харковом.
Щастить новачкам - першу рибку зі всієї команди витягнув дебютант збірної Ощипко. Естафету підхопили Маркевич, Шевченко, Ротань. Але найбільшу рибу зловив відомий рибалка і мисливець Михалик. "Його короп заважив на шість кілограмів", - розповів прес-аташе збірної Олександр Гливинський.
"А в моєму активі тільки верховодка. Я в основному допомагав діставати рибу Михалику, - сміється Руслан Ротань. - Веземо рибу на базу, там нам її приготують".
Тимощук, Михалик і Ротань риболовлею не обмежилися і завітали на конезавод, який знаходиться поряд. Хлопці влаштували собі прогулянку на конях, причому на Тімо перша в житті кінна прогулянка справила таке враження, що, за словами Гливинського, тепер він подумує придбати собі коня.
До речі, Тімо заспокоїв. Наприкінці квітня у його дружини Надії на шостому місяці вагітності народилися дві дівчинки 660 грамів кожна. Їх життя було під загрозою. "З дружиною та дітьми все гаразд, - сказав Анатолій. - Але імена дітей поки ще не скажу".
Втім, ловити рибу вирушили не всі збірники. Олійник провів день з дружиною і дитиною, а інший дебютант, Коноплянка, який заробив пенальті і комплімент від самого Шеви, відсипався на базі. "Рибу, - усміхається, - я тут їв на обід. Ще їв суп, полуничку. Що стосується гри з Литвою, то в ній вдалося все. 4:0 - немаленький рахунок для матчу з неслабими прибалтами. А коли звучав гімн України, у мене по шкірі бігали мурашки - здійснилася мрія зіграти за першу збірну".
"Литва нагадувала грушу для випробування методик Маркевича", - не приховував задоволення від дебюту наставника президент ФФУ Суркіс. А Воронін, який нещодавно переніс операцію на носовій перегородці, зізнався: "Чесно кажучи, мені дуже хотілося вийти самому".
До речі, оригінальний спосіб помиритися в збірній після сутички в матчі ЧУ обрали Михалик і Девіч - зіграли в настільний теніс. "Хто кого обіграв? По-різному траплялося", - сказав динамівець.
Завдяки перемозі над Литвою Україна в рейтингу ФІФА піднялася з 25-го на 23-е місце. У суботу у Львові - гра з Румунією. Шева закликає не задирати ніс: "Такі матчі, як з Литвою, будуть не завжди".
За матеріалами Сегодня
Коментарі
Не розумієте ви, люди, що Учений прагне докопатись до істини. "Хай згине світ - та істина хай сяє !" - казали древні. А будь який винахід можна використати як на добре , так і на зле. Візміть, для прикладу, звичайний ніж.
А вчинком із відмовою від грошової премії, я думаю, Перельман показує нам, темним і засліпленим любов"ю до УЄ, що гроші не є мірилом цінностей, а ТІЛЬКИ ІНСТРУМЕНТОМ ДЛЯ РОЗРАХУНКІВ. А винаходи і відкриття таких вчених, як Перельман, мають набагато вищу ціну для людства, і люди повинні це осягнути і шанувати та леліяти цих геніїв, які так рідко з"являються серед роду людського.
Я , узнавши про відкриття Перельмана, був радий з того, що і в наші часи трапляються великі відкриття, що ще є світлі голови, що людство не деградувало остаточно, що є люди, які думають про високе і абстрактне, потрібне для всього людства, а не лише для забезпечення власного добробуту і комфорту.
Скажу всім : Хвала Перельману! І в цім нема ні краплі пафосу.
Перельман, может, и гений, но какой он, нахрен, русский?! Он уже даже не российский, насколько я знаю.
Да-да, конечно, не русский!
Русский бы от миллиона не отказался.
Двоякое отношение к Перельману.
С одной стороны - достоен уважение за ум и собственную позицию.
С другой стороны - если он такой правильный, то зачем он сделал это открытие? Все равно его применят в военных целях и будут уничтожать людей.
Не пожалел бы потом, что открыл. А то будет как с Сахаровым, станет ярым правозащитником.
Вы и впрямь Пельмень. Во-первых, Перельман сделал не открытие, а доказал гипотезу. Причем она была сформулирована Пуанкаре еще в 1904 году. Во-вторых, звучит эта теорема так: "Все трехмерные поверхности в четырехмерном пространстве, гомотопически эквивалентные сфере, гомеоморфны ей". Все понятно, да?
А теперь почухайте затылок и подумайте, как эту гипотезу Пуанкаре применить в военном деле.