субота, 26 вересня 2009 12:59

Пеєв приносить "Амкару" несподівану перемогу над чемпіоном Росії

Пермський "Амкар" здобув вольову перемогу над "Рубіном" у Казані з рахунком 2:1 в рамках 23-го туру чемпіонату Росії з футболу.

Перший м"яч у матчі на 7-й хвилині забив Алехандро Домінгес, майстерно виконавши штрафний удар за порушення проти Олександра Бухарова.

Форвард перм"яків Предраг Сікімич відновив рівновагу за 13 хвилин, потужно вистріливши з-за меж штрафного з-під ноги захисника. Голкіпер господарів Сергій Рижиков не бачив моменту удару, тому не зміг відразу ж зреагувати на постріл. А на 65-й хвилині Георгій Пеєв після розіграшу штрафного з лінії воротарського безперешкодно вразив ворота казанців і приніс гостям несподівану перемогу.

Чемпіонат Росії з футболу, 23-й тур.

"Рубін" (Казань) - "Амкар" (Перм) - 1:2 (1:1).

Голи: Домінгес, 7 (1:0); Сікімич, 20 (1:1); Пеєв, 65 (1:2).

"Рубін": Рижиков, Ансальді, Навас, Калешин, Шаронов, Сібайя, Семак, Нобоа (Касаєв, 70), Караденіз, Домінгес (Кабзе, 75), Бухаров.

"Амкар": Усмінский, Сіраков, Бєлоруков, Черенчиков, Калашников, Гришин (Соколов, 90), Пеєв (Афанасьєв, 85), Новакович, Дрінчич, Кушев, Сікімич.

Попередження: Калашников (50); Дрінчич (63); Караденіз (90); Касаєв (90).

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «Пеєв приносить "Амкару" несподівану перемогу над чемпіоном Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua