неділя, 06 вересня 2009 10:37

Перемога над Аргентиною вивела Бразилію на ЧС-2010

У суботу збірна Бразилії з футболу обіграла збірну Аргентини з рахунком 3:1 і забезпечила собі путівку на чемпіонат світу-2010, повідомляється на сайті ФІФА.

Матч проходив в аргентинському Росаріо. Рахунок на 24-ій хвилині відкрив бразилець Луїзау, а потім на 30-й Луіс Фабіано закріпив перевагу. Господарям вдалося забити один гол на 20-ій хвилині другого тайму (відзначився Хесус Датоло), проте через дві хвилини Фабіано знову збільшив різницю в рахунку.

Таким чином, п"ятикратні чемпіони світу бразильці зайняли перше місце серед команд Південної Америки. Парагвай, який виграв в суботу у Болівії 1:0, піднявся на друге місце, третє займає Чилі, а Аргентина поки на четвертому.

Нагадаємо, черговий чемпіонат світу з футболу пройде з 11 червня по 11 липня 2010 року в ПАР.

ЧС-2010. Кваліфікація

Південна Америка

Колумбія - Еквадор - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Мартінес (82), 2:0 - Гутьєррес (90).

Аргентина - Бразилія - 1:3 (0:2)

Голи: 0:1 - Луїзао (24), 0:2 - Луіс Фабіано (30), 1:2 - Датоло (66), 1:3 - Луіс Фабіано (68).

АРГЕНТИНА: Андухар, С.Домінгес, Отаменді, Хайнце, Максі Родрігес (Агуеро, 45), Дзанетті, Маскерано, Датоло, Верон, Тевес (Дієго Міліто, 69), Мессі.

БРАЗИЛІЯ: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Луїзао, Феліпе Мело, Андре Сантос, Жілберто Сілва, Кака, Робіньо (Рамірес, 68), Елано, Луіс Фабіано (Адріано, 77).

Попередження: Лусіо (20), Кака (20), Луїзао (32), Маскерано (42), Луіс Фабіано (45), Верон (62), Рамірес (84).

Чилі - Венесуела - 2:2 (1:2)

Голи: 1:0 - Відаль (12), 1:1 - Мальдонадо (34), 1:2 - Рей (45), 2:2 - Міллар (53).

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Перемога над Аргентиною вивела Бразилію на ЧС-2010». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua