
Колишній головний тренер київського "Динамо" і збірної України, володар "Золотого м'яча-1975" Олег Блохін розповів, хто, на його думку, повинен отримати премію цього року:
"Вибір дуже непростий. "Золотий м'яч" має отримати воротар збірної Німеччини і "Баварії" Мануель Нойєр. Якби рішення приймав я, то точно віддав би приз Нойєру. Німеччина виграла чемпіонат світу в Бразилії, це повинно зіграти головну роль. Звичайно, всі троє футболістів гідні головного призу, але, як завжди, виберуть нападника", - сказав Блохін.
Нагадаємо, на приз ФІФА претендують троє - чинний володар нападник "Реала" Кріштіану Роналду, форвард "Барселони" Ліонель Мессі, який вигравав нагороду з 2009 по 2012 роки, і воротар "Баварії" Мануель Нойєр.
Крім того, на офіційній церемонії, яка почнеться о 19.30, будуть оголошені кращий тренер року, символічна збірна, автор найкращого голу в 2014 році, а також краща футболістка.
Коментарі