пʼятниця, 08 жовтня 2010 09:20

Новий сезон в НХЛ стартував матчем у Гельсінкі

"Кароліна" перемогла "Міннесоту" у першому матчі нового сезону Національної хокейної ліги (NHL), який пройшов у четвер у Гельсінкі.

Зустріч завершилася з рахунком 4:3 (1:1; 3:1; 0:1) на користь "Кароліни", яка в понеділок привернула увагу російських уболівальників виставковим матчем у Санкт-Петербурзі проти СКА.

Першу шайбу в новому сезоні NHL на 4-й хвилині закинув гравець "Міннесоти" Гійом Латандресс. На останній хвилині першого періоду шайбу у відповідь провів Брендон Саттер. Антон Бабчук на 26-й хвилині вивів "Кароліну" вперед, але на 30-й вже нападаючий "Міннесоти" Метт Кален зрівняв рахунок - 2:2.

Рівновага зберігалося недовго. На 32-й хвилині Юссі Йокінен знову вивів вперед "Кароліну", а Саттер, який оформив на 39-й хвилині дубль, довів рахунок до 4:2 на користь "Харрікенс". На 57-й хвилині Брент Бернс скоротив відставання до мінімуму, але більшого його команда досягти не змогла.

Всі матчі:

Регулярний чемпіонат

Міннесота - Кароліна - 3:4 (1:1, 1:3, 1:0)

Торонто - Монреаль - 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)

Піттсбург - Філадельфія - 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Колорадо - Чикаго - 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0)

Едмонтон - Калгарі - 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

Нагадаємо, українець Руслан Федотенко підписав контракт з командою "Рейнджерс" з Нью-Йорка на сезон 2010/11.

Фінансові умови угоди офіційно не оголошені. Однак, як повідомляє NHL.com, контракт розрахований на рік, за який Федотенко заробить мільйон доларів.

Олексій Понікаровський підписав контракт на один рік з клубом НХЛ "Лос-Анджелес". Як повідомляє TSN, зарплата 30-річного хокеїста в новому клубі складе $ 3 млн.
За матеріалами РИА Новости, Korrespondent
Зараз ви читаєте новину «Новий сезон в НХЛ стартував матчем у Гельсінкі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua