Ексклюзиви
пʼятниця, 15 червня 2012 02:00

Нестачі дешевих місць для поселення іноземців на сьогодні в Україні немає

Нестачі дешевих місць для поселення іноземців на сьогодні в Україні немає
Віце-президент Асоціації Роман Пономаренко Фото: smallhotels.com.ua

Про це у коментарі Gazeta.ua повідомив віце-президент Асоціації малих готелів і апартаментів України Роман Пономаренко.

"У наших хостелах навіть сьогодні є вільні місця — відсотків 15. Наприклад, зараз знаходжуся у хостелі на Червоноармійській вулиці. Тут 16 ліжок. Сьогодні все забито, вчора було вільне одне місце", - сказав Пономаренко.

За його словами, ціни дуже різняться. Найдешевші зараз у Львові — готові задавати місця за 20 євро на добу. У Харкові, Донецьку і Києві найнижче — по 35-40 євро. Деякі хостели у Києві примудрилися продати номери по 300 євро. "Це двокімнатний номер із душем і туалетом у коридорі. І гостей все абсолютно влаштовує, вони не скаржаться. По-перше, тому що хостели розташовані у центрі міста. По-друге, тому що ми вимагаємо від всіх хостелів, що входять в асоціацію, дотримуватися стандартів чистоти, сервісу. Моя робота полягає у тому, що я кожного дня ходжу із хостела у хостел і дивлюся, чи ввічливий ресепшиніст, чи чисто у приміщенні", - сказав представник асоціації.

Він пояснив, що попит визначає ціну. Якщо є багато бронювань, то хостели моментально піднімають ціну. Наприклад, йде 3-4 бронювання із різних систем. Одні пропонують 140 євро, інші 300, а треті — 400. Ми обираємо найвигіднішу пропозицію і пропонуємо віддати номери за 300.

Окрім того, він повідомив, що зараз "гаряча пока" - асоціація відкриває кожного дня по хостелу у різних містах України.

 

Зараз ви читаєте новину «Нестачі дешевих місць для поселення іноземців на сьогодні в Україні немає». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути