На своїй офіційній сторінці в соцмережі фани столичного клубу опублікували правила відвідування фанатського сектора на матчі з "Валенсією". Крім рекомендацій за формою і кольором одягу керівництво динамівського фан -руху застерігає своїх молодих соратників від провокацій.
"На сектор всі приходять в чорному. Допускаються темно-синій, темно- сірий, темно -зелений, але без яскравих вставок. Це стосується не тільки курток, але і головних уборів, сумок, рюкзаків. Ми розуміємо, що більшість має тільки одну зимову куртку, але на крайній випадок можна і позичити у друга на один вечір. Люди в яскравому і світлому одязі на сектор пропускатися не будуть.
Матч без розтяжок, без банерів і без прапорів! Залишайте всі вдома.
Матч без піротехніки.
Через події в країні повинні застерегти молодих фанатів від можливих проблем на стадіоні: ми не знаємо, що на нас очікує, але вже сьогодні так звані "правоохоронні органи" навідуються додому до найбільш активних фанатів незрозуміло з якою метою. Цілком можуть спробувати "видряпати" потрібних людей і на стадіоні і на підходах до нього. Тому намагайтеся зустрітися з друзями за межами стадіону, щоб проходити квитковий контроль і заходити на сектор вже великою компанією. Не реагуйте на пропозиції невідомих вам осіб кудись з ними пройти і будьте максимально обережні", - йдеться в повідомленні.




















Коментарі