понеділок, 27 листопада 2017 16:57

Мілевський залишився без медалей чемпіонату Білорусі

"Динамо" Артема Мілевського завоювало четверте місце у чемпіонаті

Український форвард "Динамо" Мінськ Дмитро Хльобас оформив дубль у матчі проти "Вітебська" (4:1) у 30-му турі чемпіонату Білорусі.

Нападник вийшов на поле з перших хвилин і двічі відзначився у воротах суперника на 15-й і 62-й хвилинах поєдинку. На 88-й хвилині українець поступився місцем на полі Ярославу Яроцькому.

Голи Хльобаса могли стати чемпіонськими для "Динамо" Мінськ. У паралельній зустрічі БАТЕ лише у доданий час зрівняв рахунок у матчі з "Городеєю" (3:3) і випередив мінчан у боротьбі за чемпіонство за додатковими показниками.

23-річний форвард був орендований мінським клубом у "Динамо" минулого літа. За час перебування в білоруській команді Дмитро Хльобас зіграв у 15 поєдинках чемпіонату та відзначився 6 м'ячами.

Орендна угода українця з мінчанами закінчується наприкінці 2017-го року.

Брестське "Динамо" Артема Мілевського завоювало 4 місце у чемпіонаті.

В єврокубки команда не пробилася, але ще залишається шанс зробити це через Кубок країни.

Мілевський в своєму Instagram виклав відео, як команда відсвяткувала найвище місце з 1992 року.

"З четвертим місцем, місто над Бугом", - написав Мілевський.

32-річний нападник прийшов у Брест влітку. За цей час він провів 15 матчів, забив 5 голів і віддав 6 гольових передач.

Гегемонія БАТЕ у внутрішній першості Білорусі триває. "Динамо" Мінськ як ніколи був близький до того, щоб вперше за 13 років стати чемпіоном. За команду грають українські легіонери Олександр Нойок та Дмитро Хльобас.

Зараз ви читаєте новину «Мілевський залишився без медалей чемпіонату Білорусі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua