субота, 04 листопада 2017 23:50

Мілевський відіграв сильний матч за "Динамо" Брест

Артем Мілевський забив і зробив асист в матчі з "Неманом"

Український форвард "Динамо" Брест Артем Мілевський провів якісний поєдинок проти "Неману" з Гродно в рамках 28-го туру чемпіонату Білорусі.

Для команди Мілевського зустріч була гостьовою, однак це не завадило їй виграти з рахунком 2:0.

Українець взяв активну участь у перемозі "Динамо" Брест, в першому таймі відзначившись елегантною передачею в дотик на Джоела Фамейє. В другому таймі він, опинившись в потрібному місці в потрібний час, з пари метрів підправив м'яч у сітку вже порожніх воріт.

В "Динамо" Брест Мілевський перебрався у липні нинішнього року на правах вільного агента після розірвання контракту з російським "Тосно".

У поточній першості Білорусі на рахунку 32-річного форварда 12 матчів, 5 голів і 6 результативних передач.

Зараз ви читаєте новину «Мілевський відіграв сильний матч за "Динамо" Брест». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua