неділя, 25 лютого 2018 21:13

"Манчестер Сіті" виграв перший трофей із Гвардіолою
8

"Манчестер Сіті" виграв Кубок Ліги, розгромивши "Арсенал"

На стадіоні "Вемблі" в Лондоні у фінальному матчі Кубка англійської ліги "Манчестер Сіті" розгромив "Арсенал" - 3:0.

"Городяни" вийшли вперед на 18-й хвилині - рахунок відкрив Серхіо Агуеро. На 58-й хвилині м'яч вдруге побував у воротах "канонірів" - відзначився Венсан Компані. Остаточний результат на 65-й хвилині встановив Давид Сільва.

Український гравець "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко весь матч просидів на лаві запасних.

"Манчестер Сіті" виграв перший трофей під керівництвом Хосепа Гвардіоли, який тренує команду з 2016 року.

Кубок ліги "Манчестер Сіті" здобув у п'ятий раз в своїй історії (1969/70, 1975/76, 2013/14, 2015/16).

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" виграв перший трофей із Гвардіолою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua