четвер, 23 липня 2020 09:54

"Ліверпуль" та "Челсі" влаштували гольову перестрілку

Попри дострокове чемпіонство команда Юргена Клоппа продовжує радувати власних вболівальників. Фото: Reuters

У 37 турі АПЛ "Ліверпуль" переміг "Челсі" у видовищному матчі - 5:3.

Команда Юргена Клопа по ходу першого тайму змогла тричі забити. Гості відповіли тільки голом Олів'є Жиру.

На початку другого тайму Роберто Фірміно довів рахунок до 4:1, Втім, команді Френка Лемпарда вдалося скоротити відставання в рахунку до мінімуму. Але гостей на більше не вистачило. Вони не тільки не змогли відігратися, але і припустили п'ятий м'яч у власні ворота.

Після поразки "Челсі" опустився на четверте місце.. В останньому турі команда Лемпарда на "Стамфорд Брідж" зіграє з "Вулверхемптоном".

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" та "Челсі" влаштували гольову перестрілку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua