понеділок, 21 жовтня 2019 08:59

"Ліверпуль" не зміг перемогти "Манчестер Юнайтед"

Адам Лаллана приніс для "Ліверпуля" одне очко в грі на "Олд Траффорд". Фото: рейтер

У центральному матчі дев'ятого туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" на своєму полі зіграв внічию з "Ліверпулем" 1:1.

Про це пише "Спортарена".

Рахунок в поєдинку відкрив Маркус Рашфорд, який скористався класною передачею від Даніела Джеймса. Цікаво, що суддя прийняв рішення зарахувати гол після перегляду відеоповтору: перед взяттям воріт в центрі поля був збитий футболіст мерсисайців.

В кінці першого тайму "Ліверпуль" забив свій гол зусиллями Садіо Мане, який рефері вже скасував: сенегалець зіграв рукою в боротьбі з Віктором Лінделефом. Але вже за кілька хвилин до фінального свистка вийшов на заміну Адам Лаллана зрівняв рахунок.

"Ліверпуль" вперше в чемпіонаті втратив очки, але залишився на першій позиції. В активі команди 25 очок. У "Ман Юнайтед" 13 позиція і 10 очок.

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" не зміг перемогти "Манчестер Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua