четвер, 03 листопада 2011 22:38

Ліга Європи. "Ворскла" втратили шанси на вихід з групи

У четвертому турі групового етапу Ліги Європи полтавська "Ворскла" програла домашню зустріч зі "Стандардом" з рахунком 1:3 і залишилася на останньому місці в групі В з одним очком.

Полтавчани непогано почали матч, відзначившись вже на п'ятій хвилині, проте ще до перерви гості змогли не тільки відігратися, а й вийти вперед, реалізувавши штрафний удар.

У другій половині гри господарі пропустили третій гол і втратили шанси на вихід з групи, оскільки в іншому матчі групи "Ганновер" добився перемоги в Копенгагені. Команди-переможці сьогоднішніх поєдинків набрали по вісім очок, повідомляє Чемпионат.com.

Ліга Європи

Груповий етап

4-й тур

Група В

Копенгаген Данія - Ганновер 96 Німеччина - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Ндойе (67), 1:1 - Шлаудрафф (71), 1:2 - Штіндл (75).

Ворскла Україна - Стандард Бельгія - 1:3 (1:2, 0:1)

Голи: 1:0 - Ребенок (5), 1:1 - Сейхас (17), 1:2 - Перейра дос Сантос (45), 1:3 - Тчіте (74).

ВОРСКЛА: Долганський, Чеснаков, Селін, Даллку, Курилов, Маркоскі, Краснопьоров, Оберемко (Єсін, 82), Ребенок (Баранник, 71), Янузі (Громов, 85), Кривошеєнко.

СТАНДАРД: Болат, Перейра дос Сантос, Поконьолі, Сіман, ван Дамм, Біа (Батшуайі, 82), Сейхас (Начо Гонсалес, 87), Горо, Вейнкер, Тчіте, Гої-Бі Зоро Седе (Бюенс, 71).

Попередження: Курилов (18), ван Дамм (23), Сейхаса (24), Даллку (45), Перейра дос Сантос (60), Біа (67).

Турнірне становище: Стандарт - 8, Ганновер 96 - 8, Копенгаген - 4, Ворскла - 1

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Ворскла" втратили шанси на вихід з групи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua