пʼятниця, 30 березня 2012 00:12

Ліга Європи. "Металіст" програв "Спортінгу" в першому матчі 1/4 фіналу

У Лісабоні відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги Європи, в рамках якого місцевий "Спортінг" відсвяткував перемогу над "Металістом" з рахунком 2:1.

Суперники провели безгольовоий, але цікавий перший тайм, а відразу після перерви росіянин Марат Ізмайлов вражаючим ударом відкрив рахунок в матчі, скориставшись пасом Дієго Капеля в штрафний майданчик "Металіста".

На екваторі другого тайму екс-гравець "Ліверпуля" Еміліано Інсуа подвоїв перевагу господарів, пробивши захисну "стінку" харків'ян зі штрафного. Час, що залишився, гравці "Металіста" провели в атаках, але забити гол у ворота Руй Патрісіу підопічним Мирона Маркевича вдалося лише з 11-метрової позначки під завісу протистояння. Капітан "Металіста" Клейтон Шав'єр холоднокровно зробив результат для португальської команди менш комфортним перед матчем у Харкові.

Ліга Європи, ? фіналу

Перший матч

Спортінг (Лісабон, Португалія) - Металіст (Харків, Україна) - 2:1

Голи: Ізмайлов, 51 (1:0); Інсуа, 64 (2:0); Шав'єр, 90+1 (2:1, пен).

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Металіст" програв "Спортінгу" в першому матчі 1/4 фіналу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua