четвер, 29 серпня 2013 21:29

Ліга Європи. "Динамо" у матчі без глядачів розгромило "Актобе" і вийшло в груповий раунд

Мбокані допоміг "Динамо" розгромити "Актобе". Фото: fcdynamo.kiev.ua

На полі НСК "Олімпійський" у Києві завершилася зустріч місцевого "Динамо" та клубу з Казахстану "Актобе" на стадії плей-офф відбіркового циклу Ліги Європи. Команда Олега Блохіна завдала поразки гостям, розгромивши суперників з рахунком 5:1 без глядачів на трибунах через Дискваліфікаційні санкцій УЄФА.

Господарі забили три голи вже до 36-й хвилині стараннями Джермейна Ленса, Романа Безуса і Дь'ємерсі Мбокані, а слідом Олександр Гейнріх розмочив рахунок, реалізувавши пенальті.

У другому таймі свій 11-метровий провели і динамівці, а остаточний результат встановив Олег Гусєв на 73-й хвилині відмінним ударом з дальньої дистанції.

Суперники "Динамо" на груповому етапі Ліги Європи будуть визначені на жеребкуванні 30 серпня.

Ліга Європи. Раунд плей-офф кваліфікації

Матчі-відповіді

Динамо К (Київ, Україна) - Актобе (Актобе, Казахстан) - 5:1

Голи: Ленс, 9 (1:0); Безус, 30 (2:0); Мбокані, 36 (3:0); Гейнріх, 37 (3:1, пен); Ідейє, 52 (4:1, пен) ; Гусєв, 73 (5:1).

Попередження: Драгович, 37 - Мулдаров, 52; Бадло, 81.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Динамо" у матчі без глядачів розгромило "Актобе" і вийшло в груповий раунд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua