вівторок, 21 листопада 2017 20:04

Ліга чемпіонів. "Наполі" - "Шахтар" - 3:0

Вболівальники вже бачать "Шахтар" у плей-офф Ліги чемпіонів. Фото: shahtar.com

Всім привіт! Стартував новий єврокубковий тиждень. І саме він має стати моментом істини для єдиного українського представника в Лізі чемпіонів – донецького "Шахтаря". Зовсім скоро команда Пауло Фонсеки розпочне свій черговий поєдинок, на цей раз – на виїзді проти італійського "Наполі". Початок гри на "Сан-Пауло" о 21:45, текстовий онлайн проведе наш сайт.

Одне очко – це той бар'єр, який відділяє донеччан від місця у плей-оф турніру. І сказати, що взяти це очко для "Шахтаря" буде важко – це, напевно, нічого не сказати. Так, всі ми пам'ятаємо вересневу перемогу над неаполітанцями в Харкові. Але "Наполі", незважаючи на всі свої сьогоднішні проблеми – це один з найсильніших клубів континенту, який наразі є ще й лідером Серії А. Командою керує справжній професіонал Мауріціо Саррі, який, можна не сумніватися, зробив висновки після харківської поразки. І налаштований, як і його підопічні, взяти за неї реванш. Тим більш, на рідному стадіоні.

Щодо "Шахтаря", то донеччани в останньому турі української першості сенсаційно поступилися "Олександрії". Але, можливо, цей холодний душ – саме те, чого перед виїздом до Італії потребувала команда Фонсеки. І яка сьогодні має довести не випадковість своєї другої позиції в групі. Принаймні, більшість наших читачів вже бачать "гірників" у плей-оф. І сподіваються, що ті їх не розчарують.

А виведе команди на поле досвідчений словенський арбітр Дамір Скоміна.

Стартові склади команд:

Наполі: Рейна - Хісай, Альбіоль, Кірікеш, Маджо - Зелінські, Діавара - Кальєхон, Гамшик, Лоренцо Інсіньє - Мертенс

Шахтар: П'ятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Фред, Степаненко - Марлос, Бернард, Тайсон - Феррейра.

Команди тим часом вже виходять на поле. Аншлагу на "Сан-Паоло" и близько сьогодні немає. Це не дивлячись на те, що для "Наполі" сьогоднішня гра в Лізі чемпіонів з серії "або пан, або пропав"

Лунає гімн Ліги чемпіонів. Фото, вітання - все, як і треба згідно регламенту

ПЕРШИЙ ТАЙМ!

1- І вже перший момент: Кальєхон намагався вийти сам на сам із П'ятовим, але кіпер вчасно зайняв правильну позицію і не дав супернику завдати удара

5-Тайсон! Завдав удару бразилець після розіграшу кутового - м'яч пролетів у сантиметрах над поперечиною

10-Знову Тайсон! Фред розрізним пасом вивів зліва фактично сам на сам Тайсона з голкіпером, але "гірник" не влучив у ближній кут. Момент був убивчий

13-Діавара навісив зі стандарту у штрафний - прямо в руки П'ятову

15- Чверть години зіграли команди. Поки що спостерігається ігрова і територіальна перевага "Шахтаря", власне кількість створених небезпечних моментів говорить сама за себе

18- П'ятов упевнено бере м'яч після навісу зліва

24- Степаненко обігрався з партнером і зробив зліва навіс у штрафний - в руки голкіперу

25- Маджо отримує першу жовту в матчі, а лікарі надають допомогу Ісмаїлі. Фонсека тим часом біля бровки дає вказівки Марлосу

29- П'ятов! Інсіньє отримує пас від Гамшика і прицільно пробиває в дальній кут - голкіпер "Шахтаря" блискуче тягне цей удар. Перший справшій сейв нашого кіпера в цьому матчі

32- Марлос! Як бразильський українець чудово прибрав захисника після навісу з лівого фланга і пробив у бліжній кут - Рейна тягне цей удар

41- Фред! Бразилець класно пробив з-за меж штрафного після подачи з кутового - кіпер господарів знову ліквідує загрозу, перевівши м'яч на кутовий

Хвилина від арбітра

ПЕРЕРВА! Команди провели цікавий, але при цьому не нервовий тайм, не дивлячись на те, що господарям потрібна тільки перемога

ДРУГИЙ ТАЙМ!

50- Марлос з Феррейрою обігралися в штрафному, останній віддав на Фреда, але той з-за меж штрафного пробив не сильно, прямо в руки кіперу

53- Активно пресингує "Наполі" з перших хвилин другого тайму, схоже, серйозну розмову провів Саррі у роздягальні в перерві

56-ГОЛ! Інсіньє зліва змістився в центр і метрів з 20-ти красиво і результативно пробив у дальню дев'ятку. П'ятов був безсилим в цій ситуації

Що ж, подивимося, чи здатен буде "Шахтар" не "попливти" і переломити ситуацію на свою користь. Адже втрачати команді в цій грі вже нема що

60- Марлос пробивав після скидки Бернарда, але Рейна на місці

65- Тим часом замість Інсіньє на поле виходить Аллан

Не стушувалися "гірники", не притислись до власного штрафного, намагаються шукати щастя попереду. Це, безумовно, плюс, але завершальних ударів ми поки що не бачимо

69-Бутко! Богдан зараз ледь не привіз гол і не поховав свою команду, віддавши пас на П'ятова і не помітивши за спиною гравця "Наполі". Той відкинув на Зелінські, а останній не влучив у порожні ворота. Нервують гравці "Шахтаря"

70- Алан Патрік виходить замість Степаненка. Ризикує Фонсека, але виходу немає, потрібно забивати

77- Рог виходить замість Гамшика, а Кірікеш отримує жовту картку

78- Мертенс пробив небезпечний штрафний метрів з 18-ти, але неточно, перед цим Ісмаїлі отримав жовту картку за фол на Кальєхоні

81-ГОЛ! Зелінські зіграв у стіночку з Мертенсом і розстріляв П'ятова. Центр захисту "Шахтаря" в цей момент виглядав просто безпомічним

83-ГОЛ! Після подачі Кутового Альбіоль головою пробив у дальній кут, П'ятов зреагував на удар, але на дальній стійці на добиванні результативно зіграв Мертенс. Це остаточно все, інтрига лише в тому, чи зможе "Шахтар" забити гол престижу

86- Руй вийшов на поле замість Зелінські

Рейна і Феррейра тим часом отримали по жовтій картці

Три хвилини від арбітра

ВСЕ! "Наполі" довів свою силу, а "Шахтар" не зміг сьогодні закрити для себе всі питання в цьому відборі і вийти до плей-оф турніру. Для команди Пауло Фонсеки все вирішиться в останньому домашньому матчі проти "Манчестер Сіті", який відбудеться 6 грудня в Харкові і в якому "гірникам" треба як і раніше взяти одне очко, щоб грати у Лізі чемпіонів навесні. Дякуємо, що були з нами, всього вам найкращого!

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Наполі" - "Шахтар" - 3:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua