четвер, 04 листопада 2010 09:19

Ліга Чемпіонів. Результати матчів середи, 3 листопада

Лондонський "Челсі" здобув впевнену перемогу над московським "Спартаком" у матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч, яка відбулася 3 листопада в Лондоні, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 4:1.

Перший тайм пройшов у відносно рівній боротьбі - обидві команди мали можливості відкрити рахунок. Проте в другій половині зустрічі "Челсі" активізувався і незабаром забив у ворота "Спартака" - на 50-й хвилині відзначився французький форвард Ніколя Анелька.

Через десять хвилин лондонці отримали шанс подвоїти рахунок - Дідьє Дрогба заробив пенальті у штрафному майданчику москвичів і сам же його реалізував. А через п'ять хвилин Броніслав Іванович довів рахунок до розгромного.

Наприкінці матчу "Спартак" зумів відіграти один м'яч - на 86-й хвилині відзначився Микита Баженов. Проте вже в доданий час все той же Броніслав Іванович зняв всі питання про переможця матчу, забивши четвертий гол у ворота гостей.

Таким чином, за підсумками чотирьох зіграних матчів "Челсі" займає перше місце в групі F з 12 очками. "Спартак" займає друге місце з шістьма очками. На третьому місці розташувався марсельський "Олімпік", який у середу розгромив словацьку "Жиліну" з рахунком 7:0.

З інших помітних зустрічей ігрового дня варто відзначити матч "Мілана" і мадридського "Реала" (2:2), а також "Шахтаря" і "Арсеналу" (2:1). "Реал", "Челсі", а також "Баварія" вже забезпечили собі вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.

Група Е

ЧФР Румунія - Баварія Німеччина - 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - Гомес (12), 0:2 - Гомес (24), 0:3 - Гомес (71), 0:4 - Мюллер (90).

"Баварія": Бутт, Лам, Демічеліс, ван Бюйтен, Праньїч, Тимощук, Оттль, Алтинтоп, Швайнштайгер (Мюллер, 75), Крос, Гомес.

Базель Швейцарія - Рома Італія - 2:3 (0:2, 2:1)

Голи: 0:1 - Менез (17), 0:2 - Тотті (26, пенальті), 1:2 - Фрай (69), 1:3 - Л. Греко (76), 2:3 - Шачірі (83) .

Вилучення: Стокер, 90 (Базель)

Турнірне становище: Баварія - 12, Рома - 6, ЧФР - 3, Базель - 3

Група F

Челсі Англія - Спартак Росія - 4:1 (0:0, 4:1)

Голи: 1:0 - Анелька (49), 2:0 - Дрогба (62, пенальті), 3:0 - Іванович (66), 3:1 - Баженов (86), 4:1 - Іванович (90).

"Челсі": Чех, Феррейра, Алекс, Іванович, Е. Коул, Обі Мікель (МакІхран, 69), Рамірес, Жирков, Калу, Дрогба (Старрідж, 76), Анелька (Какута, 76).

СПАРТАК: Дикань, Іванов, Сухі, Пареха, Макєєв, Ібсон, Шешуков (Дрінчіч, 68), Макгіді (Баженов, 79), Алекс (Козлов, 68), Д. Комбаров, Веллітон.

Жиліна Словаччина - Марсель Франція - 0:7 (0:4, 0:3)

Голи: 0:1 - Жіньяк (12), 0:2 - Жіньяк (21), 0:3 - Хайнце (24), 0:4 - Ремі (36), 0:5 - Лучо (52), 0:6 - Жіньяк (54), 0:7 - Лучо (63).

Турнірне становище: Челсі - 12, Спартак - 6, Марсель - 6, Жиліна - 0.

Група G

Мілан Італія - Реал Іспанія - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Ігуаїн (45), 1:1 - Індзагі (68), 2:1 - Індзагі (78), 2:2 - П. Леон (90).

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Сілва, Неста, Дзамбротта, К. Боатенг, Пірло, Гаттузо (Зеєдорф, 84), Пато (Амброзіні, 72), Ібрагімович, Роналдіньо (Індзагі, 59).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Карвалью, Пепе (П. Леон, 80), Марсело, Алонсо, Хедіра, Роналду, Озіл (Альбіоль, 90), Ді Марія, Ігуаїн (Бензема, 73).

Попередження: К. Боатенг (28), Абате (56), Ібрагімович (57), Гаттузо (70), Рамос (79), Карвалью (90).

Осер Франція - Аякс Нідерланди - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Саммарітано (9), 1:1 - Альдерверельд (79), 2:1 - Ланжіль (83).

Турнірне становище: Реал - 10, Мілан - 5, Аякс - 4, Осер - 3

Група H

Шахтар Україна - Арсенал Англія - 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Уолкотт (10), 1:1 - Чигринський (28), 2:1 - Едуардо (45).

ШАХТАР: П'ятов, Срна, Ракицький, Чигринський, Рац, Гай (Алекс Тейшейра, 62), Хюбшман, Жадсон (Коста, 74), Едуардо, Вілліан, Луїс Адріано (Морено, 88).

АРСЕНАЛ: Фабіанскі, Ебуе, Джуру, Скілаччі, Кліші, Вілшер, Уолкотт (Еммануель-Томас, 82), Істмонд (Вела, 59), Росіцкі, Насрі, Бендтнер (Шамах, 73).

Партизан Сербія - Брага Португалія - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Мойзес (36).

Турнірне становище: Арсенал - 9, Шахтар - 9, Брага - 6, Партизан - 0
За матеріалами Sports.ru, Лента
Зараз ви читаєте новину «Ліга Чемпіонів. Результати матчів середи, 3 листопада». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua