понеділок, 29 червня 2020 09:25

Команда Малиновського здобула важку перемогу в Серії А

Гравець "Аталанти"Луїс Муріель став героєм матчу. Фото: gettyimages.com

У 28 турі чемпіонату Італії "Аталанта" українця Руслана Малиновського в гостях перемогла "Удінезе" здобула – 3: 2.

У першому таймі команди обмінялися забитими голами – на м'яч Дувана Сапати господарі відповіли точним ударом Кевіна Лазаньї, пише "Спортарена"

Героєм зустрічі став Луїс Муріэль. колумбієць оформив дубль в період з 71-ї по 79-у хвилину і приніс важливі три очки своїй команді.

Удінезе зміг відіграти лише один м'яч – на 87-й хвилині поєдинку відзначився той Лазанья.

Гравець збірної України Малиновський вийшов в стартовому складі, але на початку другого тайму був замінений на героя матчу Муріеля.

Аталанта з 57 очками знаходиться на 4 місці Серії А. У наступному турі команда Малиновського вдома прийме "Наполі".

Зараз ви читаєте новину «Команда Малиновського здобула важку перемогу в Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua