пʼятниця, 10 серпня 2012 00:15

Київський "Арсенал" обіграв "Муру", але вилетів з Ліги Європи

У першому матчі "Арсеналу" присудили технічну поразку з рахунком 0:3 ФОТО: fcarsenal.com.ua

Київський "Арсенал" у Словенії обіграв місцеву "Муру" з рахунком 2:0 у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, проте за сумою двох матчів вибув з турніру.

Київська команда зуміла забити швидкий гол вже на другій хвилині зустрічі. Мазілу пробив з-за меж штрафного майданчика після скидки Шацьких, а Кобахідзе на лінії воротарської площі в боротьбі із захисниками встиг підставити ногу і переправити м'яч у сітку.

За підсумками півгодини гри "каноніри" залишилися в меншості після вилучення Симоненка через фол останньої надії на гравцеві суперника. В середині другого тайму киянам вдався другий гол.

Шацьких навісив зі стандарту в штрафний майданчик, а там Гоменюк, який вийшов на заміну, першим дотиком головою переправив м'яч у сітку воріт "Мури". На четвертій додатковій хвилині півзахисник "Арсеналу" Шахов отримав друге попередження, яке перетворилося для нього на червону картку.