понеділок, 03 жовтня 2011 09:11

"Карпати" перервали безпереможну серію, в "Чорноморці" з'явилася "рука божа": результати 12 туру УПЛ

30 вересня - 2 жовтня відбулися матчі 12-го туру української футбольної Прем'єр-ліги, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Донецький "Шахтар" хоч і пропустив першим у матчі з "Зорею", але потім забив чотири м'ячі і відсвяткував впевнену перемогу. Відзначимо, що дублем у матчі відзначився Євген Селезньов.

Київське "Динамо" також першим пропустило в грі з "Ворсклою", проте потім протягом чотирьох хвилин забило двічі і відвезло три очки з Полтави. Таким чином, донеччани та кияни ділять 1-2 місце. Третім йде "Металіст", який отримав мінімальну перемогу в Маріуполі.

У першій п'ятірці, як і раніше тримається "Кривбас". На цьому раз команда Юрія Максимова обіграла "Оболонь", причому "Кривбас" півтора тайми грав в меншості. "Карпати" нарешті перервали свою п'ятиматчеву серію без перемог, вигравши в Луцьку, а "Дніпро" влаштував розгром "Олександрії" - 5:1.

Не можна не відзначити також і перемогу "Чорноморця", де єдиний м'яч у стилі Марадони забив бразилець Лео Матос.

Гол: Богданов, 92

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" перервали безпереможну серію, в "Чорноморці" з'явилася "рука божа": результати 12 туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua