понеділок, 19 вересня 2011 09:45

"Дніпро" переміг вперше після 30 липня: результати 10-го туру УПЛ

Останній день десятого туру чемпіонату України ознаменувався синхронними перемогами лідерів - "Динамо" і донецького "Шахтаря".

Столичні футболісти, які в четвер у стартовому матчі групового етапу Ліги Європи УЄФА не змогли обіграти "Сток Сіті" (1:1), протистояли в Одесі місцевому "Чорноморцю". Господарі повели в рахунку на 17-й хвилині - воротар киян Олександр Шовковський не впорався зі штрафним ударом Сергія Політило.

Перевага "Чорноморця" зберігалася до 40-ї хвилини, коли Олександр Алієв реалізував пенальті, призначений за фол проти Артема Мілевського. Ще через дві хвилини Андрій Ярмоленко завершив ударом з близької відстані витончену комбінацію і встановив, як виявилось, остаточний результат - 2:1.

"Шахтар", єдиний представник України в Лізі чемпіонів УЄФА, приймав "Ворсклу". Полтавчани прибули до Донецька з багажем негативних емоцій після поразки від "Копенгагена" (0:1) в Лізі Європи. На жаль для підопічних Миколи Павлова, той самий рахунок був зафіксований і на "Донбас Арені". Переможний м'яч на 52-й хвилині провів Дентіньо, який вразив порожні ворота після проходу і прострілу націленого Фернандіньо.

Ще один учасник Ліги Європи харківський "Металіст" завдяки точному удару Джонатана Крістальдо на 68-й хвилині переграв у принциповому матчі сусіда за таблицею "Кривбас" - 1:0. Суперники закінчували зустріч у неповних складах - по дві жовті картки отримали кривбасівець Рінар Валєєв і харків'янин Хуан Мануель Торрес. Команда Мирона Маркевича набрала 22 очки, тобто на чотири пункти відстає від дуету лідерів і на три випереджає криворіжців.

Не можна не відзначити і вольову перемогу "Дніпра" над "Таврією" (2:1). Минулий раз дніпропетровці перемагали ще 30 липня в матчі проти маріупольського "Іллічівця".

Програму туру завершили київський "Арсенал" і "Олександрія". У цій зустрічі арбітр також показав дві червоні картки. Спочатку на 72-й хвилині був вилучений киянин Сергій Симоненко, а через чотири хвилини поле залишив олександрієць Тарас Кабанов. Збереглася рівність і в рахунку - 0:0.