понеділок, 29 серпня 2011 09:32

"Динамо" розгромило "Дніпро", "Чорноморець" відібрав очки у "Шахтаря": результати 8-го туру УПЛ

Відбулися матчі 8-го туру прем'єр-ліги України. Харківський "Металіст" здобув гостьову перемогу над львівськими "Карпатами" з рахунком 2:1.

За три хвилини до кінця зустрічі Фініньо залишив "Металіста" в меншості, але виграли від цього тільки гості, яким вдалося вирвати перемогу завдяки контратаці і голу Девіча.

Київське "Динамо" на "Дніпро-Арені" розгромило дніпропетровський "Дніпро" з рахунком 4:0.

Рівна гра між двома грандами українського футболу спостерігалася до 24-ї хвилини першого тайму, поки захисник столичної команди Попов не реалізував стандарт: подача кутового у виконанні Алієва завершилася голом головою македонця.

Через хвилину динамівці забили вже другий м'яч: знову асистував Алієв, але автором другого м'яча у ворота Лаштувки став Мілевський.

Коли вже команди збиралися йти на перерву, гості провели зразкову контратаку: Даніло Сілва прорвався по правому флангу, віддав на Ідейє, нігерієць пробив у воротаря, але м'яч в сітку добив Ярмоленко.

У другому таймі на 70-й хвилині Ярмоленко точним ударом оформив дубль, завершивши триходівку у виконанні Єрьоменка та Мілевського по правому флангу.

Одеський "Чорноморець" вирвав нічию у донецького "Шахтаря", зігравши з "гірниками" внічию з рахунком 2:2.

Команда Романа Григорчука відзначилася вже в дебюті поєдинку, коли оборона "Шахтаря" упустила філігранну передачу Ковальчука на Бурдужана, який відправив м'яч у ціль.

Відігратися підопічним Мірчі Луческу вдалося на 25-й хвилині, коли Жадсон замкнув простріл Фернандіньо з правого флангу.

Коли Мхітарян на 83-й хвилині точно замкнув простріл Шевчука з лівого флангу, здалося, що чемпіон України все-таки зумів дотиснути "Чорноморець". Однак одесити не здалися і провели гольову атаку у відповідь: на 90-й хвилині Бурдужан завдав підступного удару з-за меж штрафного майданчика у ближній кут, з яким не впорався Рибка - 2:2.

В інших матчах маріупольський "Іллічівець" вдома розгромив полтавську "Ворсклу" з рахунком 4:1, "Арсенал" поступився "Таврії" в Києві - 2:3, "Кривбас" вирвав перемогу в домашньому матчі з "Зорею" - 2:1, луцька "Волинь" і київська "Оболонь" зіграли внічию з рахунком 1:1 і донецький "Металург" здобув домашню перемогу над дебютантом української прем'єр-ліги "Олександрією" з рахунком 3:1, пише Чемпионат.com.

8-й тур

Іллічівець - Ворскла - 4:1 (1:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Тищенко (14), 2:0 - Кожанов (61), 2:1 - Янузі (63), 3:1 - Фомін (83), 4:1 - Кожанов (86).

Дніпро - Динамо К - 0:4 (0:3, 0:1)

Голи: 0:1 - Попов (24), 0:2 - Мілевський (25), 0:3 - Ярмоленко (45), 0:4 - Ярмоленко (70).

ДНІПРО: Лаштувка, В. Мандзюк, Стрініч (С. Кравченко, 46), Денисов, Чеберячко (Антонов, 46), Інкум, Ротань, Д. Боатенг, Кулаков (Жуліано, 46), Калініч, Коноплянка.

ДИНАМО К: Шовковський, Бетао (Юссуф, 54), Попов, Хачеріді, Даніло, Алієв (Лукман, 71), Вукоєвич, Єрьоменко (Корреа, 78), Мілевський, Ярмоленко, Ідейє.

Попередження: Д. Боатенг (17), Мілевський (17), С. Кравченко (85).

Чорноморець - Шахтар - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Бурдужан (5), 1:1 - Жадсон (25), 1:2 - Мхітарян (83), 2:2 - Бурдужан (89).

ЧОРНОМОРЕЦЬ: Безотосний, Кутас, Ковальчук, Шиманек, К. Ковальчук (Діденко, 73), Донець, Політило, Сетте, Каськов (Зубейко, 61), Цигирлаш (Бобко, 89), Бурдужан.

ШАХТАР: Рибка, Срна, Кучер, В. Шевчук, Ракицький, Гюбшман (Мхітарян, 59), Фернандіньо, Жадсон (Алекс Тейшейра, 70), Вілліан, Коста, Луїс Адріано (Селезньов, 63).

Попередження: Ракицький (33), Сетте (67), Політило (75), Кучер (75).

Карпати - Металіст - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Клейтон (31), 1:1 - Маркес (83), 1:2 - Девіч (89).

КАРПАТИ: Богатінов, Федецький, Ощипко, Гомес, Балажиц, Худоб'як (Петрівський, 70), Ткачук, Голодюк, Перес, Зеньов (Маркес, 70), Батіста (Кополовець, 59).

МЕТАЛІСТ: Горяїнов, Обрадович, Папа, Пшеничних, Торсільєрі, Соса (Шелаєв, 83), Едмар, Валяєв, Крістальдо (Фініньо, 46), Тайсон (Девіч, 79), Клейтон.

Попередження: Ощипко (7), Торсільєрі (15), Соса (21), Валяєв (48), Фініньо (78), Кополовець (80), Обрадович (80), Балажиц (86), Федецький (90), Горяїнов (90 ).

Вилучення: Фініньо (86), Кополовець (90).

Металург Д - Олександрія - 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 - Сидоренко (28), 1:1 - Траоре (53), 2:1 - Морозюк (60), 3:1 - Іванко (83).

Волинь - Оболонь - 1:1

Голи: 0:1 - Тимченко (12), 1:1 - Майкон (45).

Вилучення: Сімінін, 32 (Волинь).

Кривбас - Зоря - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - М. Ів. Білий (27), 1:1 - Бартуловіч (77), 2:1 - Самодін (81).

Арсенал К - Таврія - 2:3 (0:1, 2:2)

Голи: 0:1 - Симоненко (38, автогол), 0:2 - Назаренко (47), 1:2 - Ковпак (76), 1:3 - Гігіадзе (88, пенальті), 2:3 - Мазілу (90, пенальті).

Вилучення: Хомин, 88 (Арсенал).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило "Дніпро", "Чорноморець" відібрав очки у "Шахтаря": результати 8-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua