понеділок, 22 серпня 2011 03:37

Супергол Ярмоленка, дубль Крістальдо: результати матчів 7-го туру УПЛ

У неділю відбулися п'ять матчів української прем'єр-ліги, які завершили програму сьомого туру.

Київське "Динамо" вдома мінімально обіграло криворізький "Кривбас" з рахунком 1:0.

Після перерви форварду "Динамо" Андрію Ярмоленко вдалося забити фантастичний гол дальнім ударом з 23 метрів.

Харківський "Металіст" на своєму полі впевнено здолав донецький "Металург". Команда Мирона Маркевича вирішила всі питання про переможця в цьому матчі ще в першому таймі завдяки гольовому дублю аргентинського форварда Крістальдо.

Львівські "Карпати" зіграли в гостях у Сімферополі з "Таврією" внічию з рахунком 1:1.

Першими на 33-й хвилині відзначилися підопічні Семена Альтмана: Калиниченко головою замкнув навіс з лівого флангу у виконанні Любеновича.

"Карпати" відігралися лише на 78-й хвилині, коли Мартинюк вдало подав з лівого флангу, а легіонер львівської команди Лукас у дотик залишив не при справах Кахрімана - 1:1.

Донецький "Шахтар" на "Донбас-Арені" розгромив маріупольський "Іллічівець" з рахунком 3:0. М'ячі на рахунку Едуардо, Тейшейри та Селезньова.

Полтавська "Ворскла" і дніпропетровський "Дніпро" не виявили переможця, завершивши очне протистояння з рахунком 0:0, повідомляє Чемпионат.com.

7-й тур

Ворскла - Дніпро - 0:0 (0:0, 0:0)

ДНІПРО: Лаштувка, В. Мандзюк, Стрініч, Денисов, Чеберячко, С. Кравченко, Ротань, Олійник (Інкум, 46), Кулаков (Зозуля, 80), Антонов (Гладкий, 56), Коноплянка.

Таврія - Карпати - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Калиниченко (33), 1:1 - Перес (78).

Шахтар - Іллічівець - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Едуардо (7), 2:0 - Алекс Тейшейра (30), 3:0 - Селезньов (51).

ШАХТАР: Рибка, Срна, В. Шевчук, Кривцов, Ракицький, Жадсон (Ємельянов, 56), Мхітарян, Алекс Тейшейра, Селезньов (Луїс Адріано, 61), Едуардо (Коста, 61), Дентіньо.

Вилучення: Невмивака (77).

Металіст - Металург Д - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Крістальдо (14), 2:0 - Крістальдо (35).

МЕТАЛІСТ: Горяїнов, Фініньо, Папа, Торсільєрі, Вільягра, Шелаєв, Соса (Обрадович, 79), Валяєв, Девіч, Крістальдо (Ткачов, 74), Тайсон (Едмар, 57).

Динамо К - Кривбас - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Ярмоленко (50).

ДИНАМО К: Шовковський, Діакате, Бетао (Даніло, 46), Попов, Алієв, Вукоєвич, Юссуф, Лукман, Мілевський, Ярмоленко, Ідейє.

Попередження: Валєєв (38), Сердюк (69), Лукман (72).

Зоря - Арсенал К - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Кобахідзе (16), 0:2 - Кобахідзе (53), 0:3 - Ковпак (62).

Олександрія - Оболонь - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Кабанов (73).

Чорноморець - Волинь - 0:0 (0:0, 0:0)

Зараз ви читаєте новину «Супергол Ярмоленка, дубль Крістальдо: результати матчів 7-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua