неділя, 18 вересня 2011 22:53

"Шахтар" здобув мінімальну перемогу над "Ворсклою"

Донецький "Шахтар" у матчі десятого туру української прем'єр-ліги вдома виграв у полтавської "Ворскли" з рахунком 1:0.

Перший тайм активніше провели гості: два моменти біля воріт Рибки мав Ребенок, а на 14-й хвилині матчу Безус дальнім ударом потряс поперечину воріт "гірників".

Наприкінці першого тайму Чижов мав шанс з подачі Жадсона зі штрафного вразити ворота Долганського, однак захисник "Шахтаря" не потрапив у ворота "Ворскли".

Новобранець "Шахтаря" Дентіньо забив у ворота полтавської команди на 51-й хвилині після прострілу Фернандіньо вздовж воріт Долганського, який бразилець успішно замкнув, зігравши на випередження із захисниками команди гостей.

На 73-й хвилині Едуардо міг подвоїти рахунок в матчі, проте захисник "Ворскли" в останній момент вибив м'яч з лінії воріт "Ворскли". Аналогічний момент через десять хвилин мав Селезньов, але його удар головою зі "стрічки" виніс Ткачук.

Україна. Прем'єр-ліга

10-й тур

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 1:0

Гол: Дентіньо (51)

ШАХТАР: Рибка, Рац, Срна, Чигринський, Чижов, Гюбшман, Фернандіньо, Жадсон (Вілліан, 56), Коста (Мхітарян, 74), Селезньов, Дентіньо (Едуардо, 60).

ВОРСКЛА: Долганський, Селін, Курилов, Матвєєв, Чеснаков, Ткачук, Ребенок (Громов, 74), Безус, Краснопьоров, Кривошеєнко, Янузі (Бараннік, 82).

Попередження: Курилов (26), Фернандіньо (32), Матвєєв (62).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув мінімальну перемогу над "Ворсклою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua