субота, 15 травня 2010 10:57

Канада і Данія розгромили суперників на ЧС з хокею

Збірні Канади і Данії здобули перемоги з розгромним рахунком у рамках кваліфікаційного турніру хокейного ЧС-2010. Про це повідомляється на офіційному сайті турніру.

Канадці розгромили збірну Норвегії - 12:1 (1:1, 7:0, 4:0), а данці впевнено обіграли словаків - 6:0 (6:0, 0:0, 0:0).

У збірної Канади хет-триком відзначився Джон Таварес, який вразив ворота норвежців на 37-й, 46-й і 50-й хвилинах матчу. Канадці перекидали суперника більш ніж у два рази - 44 кидка по воротах проти 19 у Норвегії. 5 з 12 шайб було забито командою Крейга Мактевіша в більшості.

Данці забили всі шість шайб у ворота словаків протягом першого періоду гри. Рахунок на другій хвилині відкрив Петер Регін, а переможну крапку поставив Стефан Лассен на 14-й. Після розгрому словаків збірна Данії ділить перше місце в групі E з командою Росії. У росіян гра в запасі - 15 травня вони зустрінуться зі збірною Німеччини.

ЧС-2010

Кваліфікаційний етап

Група Е

Словаччина - Данія - 0:6 (0:6, 0:0, 0:0)

Фінляндія - Білорусь - 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Група F

Канада - Норвегія - 12:1 (1:1, 7:0, 4:0)

Швеція - Латвія - 4:2 (3:1, 0:0, 1:1)

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Канада і Данія розгромили суперників на ЧС з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua