четвер, 21 лютого 2019 20:11

Як "Динамо" та "Шахтар" зіграли перші матчі плей-оф Ліги Європи - відео

Динамівці на останніх хвилинах вирвали нічию в Греції. Фото: ФК "Динамо"

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи на стадіоні "Георгіос Караїскакіс" "Динамо" зіграло в результативну нічию з "Олімпіакосом" (2:2).

Греки забили швидкий м'яч: після довгого пасу Фортуніс виграв боротьбу за м'яч у штрафному киян, відпасував на Хассана, який вивів свою команду вперед. Не кращим чином зіграли захисники "Динамо" Миколенко, Шабанов і Бурда.

Зрівняв рахунок Буяльський, який опинився у потрабному місці в потрібний час і скористався пасом Кендзьори.

Незадовго до перерви Діаш підхопив м'яч після того, як динамівці невдало розрядили ситуацію після подачі зі штрафного, і другим дотиком метрів з 27 поцілив точно у кут воріт - Бойко не зумів врятувати "Динамо".

За хвилину до кінця основного часу підопічні Олександра Хацкевича вирвали нічию: Циганков головою скинув м'яч під удар Вербичу, який подарував команді непогані шанси на прохід у наступний раунд.

"Олімпіакос" - "Динамо" 2:2

Голи: Хассан, 10, Діаш, 40 - Буяльський, 27, Вербич, 89

У Харкові "Шахтар" зіграв внічию з "Айнтрахтом" - 2:2.

Перші 15 хвилин були божевільними: на 6-й хвилині Степаненко отримав жовту після своєї ж грубої помилки, гості пробили штрафний, а Андрій П'ятов дивним чином закотив м'яч у свої ворота - 0:1.

"Шахтар" миттєво відігрався з пенальті - 1:1. Але вже через кілька хвилин Тарас Степаненко здійснив неймовірне - він ще раз грубо сфолив в центрі поля і отримав червону картку.

На початку другого тайму "Айнтрахт" Костич забив другий м'яч гостей - 1:2. Але останнє слово залишилося за "Шахтарем". Тайсон замкнув передачу Жуніора Мораеса - 2:2

"Шахтар" - "Айнтрахт" 2:2

Голи: Марлос, 10 (пен), Тайсон, 67 – Хінтереггер, 7, Костич, 50

Вилучення: Степаненко, 11

Повторний матч з "Олімпіакосом" "Динамо" проведе на НСК "Олімпійський", початок - о 22:00, "Шахтар" зіграє з "Анйтрахтом" на виїзді, початок - о 19:55. Gazeta.ua проведе онлайн трансляції зустрічей.

Зараз ви читаєте новину «Як "Динамо" та "Шахтар" зіграли перші матчі плей-оф Ліги Європи - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua